Kadın.Net

Sevgilinize Alacağınız Hediyeler..

Sevgilinize Alacağınız Hediyeler..

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA
Bu yazıyı okuyan herkes eminiz ki sevgilisine ne alacağını düşündüğü için okumaya başvurdu. Ne alacağınız konusunda çok sıkılıp kararsız kaldığınız durumlar olmuştur. Ya da herkes tarafından alınan ve genel olan kıyafet, parfüm, takı, ayakkabı, çakmak vs.. hediyeleri almak istemiyor olmanız da çok normal.
Bu sefer farklı bir şey yapın ve sevgilinize ilginç ama güzel hediyeler alın. Emin olun ki o da bu farklı hediyelerden memnun kalacaktır. Hayatınıza değişiklik ve farklılık katmış olacaksınız.
Sevgilinizle beraber çekilmiş olan bir fotoğrafınızı tişörtünüze ya da yastık kılıfına bastırıp sevgilinize hediye edebilirsiniz. Bunu ona hem sizi hatırlaması için hem de değişiklik yapmak için alınacak güzel hediyelerden birisidir. Düşünsenize siz yanında yokken bile sizinle uyuduğunu hissettirmiş olacaksınız
Sevgilinize alabileceğiniz bir başka hediyede kalpli kutular içinde farklı çikolatalar ve ufak kağıtlara yazılmış notlar koyup kapısına bırakıp kaçabilirsiniz. Bu hem merak uyandırıcı hem de hoşa giden bir hediye olacaktır.
Sevgiliniz bir telefon düşkünüyse eğer onun için telefon kılıfı olan bir yastık ya da cüzden alabilirsiniz. Bu da onun için hoşa gidecek bir hediye olacaktır. Sigarayı çok seven bir sevgiliniz olabilir. Ancak onu sigaradan soğutacak esprili güzel hediyeler bulabilirsiniz. Akciğer şeklinde olan bir küllük gibi olabilir.
Sevgilinizin çok beğendiği bir araba vardır ancak onu almıyordur. Tabi ki size o hediyeyi alın demeyeceğiz. Erkekler çocuk ruhlu insanlardır. Hem komedi olsun hem de onu şaşırtacak bir hediye olsun diyorsanız beğendiği arabanın oyuncak olanını maket olanını almanız yeterli olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica