enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Küçük Jestlerden Ne Çıkar?

Küçük Jestlerden Ne Çıkar?
A+
A-

Küçük Jestlerden Ne Çıkar
Tahmin ediyoruz ki çoğu kişi bu düşünceye sahiptir. Küçük jestlerden ne çıkar ki ne anlamı var ki vs.. eğer böyle düşünüyorsanız yanlış düşünüyorsunuz. Çünkü aşk için küçük jestlerin o kadar büyük önemi var ki. Hiç ummadığınız anda ufak ama sizi mutlu edecek bir sürprizle karşılaşmak sizi mutlu etmez mi?
Belki erkekler yaptıkları jestleri sizlere belli etmezler ancak sizin bunu hemen anlamanız gerekiyor. Belki size seni seviyorum yerine dikkat et kendine demesi gibi bir şeydir yaptıkları jestler.
Dışarı çıktınız ve cafede oturuyorsunuz sevgiliniz içerde oturmaktan terlemiş ve sıkılmış olabilir ancak sizin için o ortamda kalmaya devam ediyorsa siz dışarıda üşümeyin sıkılmayın diye çıkmıyorsa bu sizin için yaptığı bir jesttir.
Erkekler alışverişi sevmezler ancak sizin için tek tatil günlerini bile alışverişle harcıyorlarsa bu da sizin için yapılan küçük bile olsa, erkekler için çok büyük bir fedakarlıktır.
Erkekler öyle gün içinde sürekli atılan mesajları çok gereksiz bulurlar. Ancak bir erkek sizin için bütün günün yorgunluğu, yoğunluğu, işlerden bunalmış haliyle bile mesaj atarak sevgisini dile getiriyorsa bu da size bir işarettir.
Her kadın gibi sizde çiçekleri çok seviyorsunuzdur. Eğer sevgilinizin size gelirken bir buket ya da tek bir gül vs.. getiriyorsa bu sizi önemsediğini gösterir. Evde bulunan çok sevdiğiniz bir taze çiçeği sürekli sulaması da sizin için yapılan bir şeydir.
Erkekler genelde eşiyle ya da sevgilisiyle el ele yürürken çevresinin durumuna göre davranır. Kimisi sevmez kimisi bu durumlarda maçoluk taslar vs.. ancak sizin onun elini sürekli tutmanız ve oda hiçbir şeye dikkat etmeden sizin elinizi bırakmaması sizin için önemli olmalıdır.  Yapılan anlayışlara karşılık verirseniz ilişkiniz daha da güzel olacaktır.
Evde televizyon izlemeye dalmışken bir anda size sarılması ya da bir anda sizi öpmesi sizi hem şaşırtıp hem de mutlu edecektir tahmin edersiniz. Belki bunun sebebini anlayamazsınız anlam veremezsiniz ancak sizin için mutlu olacağınız düşündüğü için yapılan bir jesttir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica