enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınlar Ve Erkeklerden Çıkan Sonuçlar!

Kadınlar Ve Erkeklerden Çıkan Sonuçlar!
A+
A-

Kadınlar Ve Erkeklerden Çıkan Sonuçlar
Kadınlar ve erkekler üzerinden yapılan araştırma sonuçları oldukça dikkat çekici çıkıyor. Sevgiyi öne süren kişilerin aslında çok kolay vazgeçebilecekleri de ortaya çıktı.
Ben seni her halinle seviyorum lafı çok genel ve sürekli kullanılan bir kelimedir. Ancak yapılan araştırmalarda sevgilisi kilo alan erkeklerin yarısı ve sevgilisi kilo alan kadınların yüzde 20si bu durumda ayrılmayı tercih edeceklerini dile getirdiler.
Çoğu kişi için ilişkilerde sadakat çok önemlidir ve ön planda tutulur. Ancak araştırmalar sonucu bu pekte söylenildiği gibi olmuyor. Araştırma sonucu erkeklerin yüzde 34 ü kadınların ise yüzde 27si evlenecekleri kişide sadakat aradıklarını dile getirmiş.
Özellikle batı toplumlarında evlenecekleri kişide zekaya çok önem verir insanlar. Ancak yapılan araştırma sonucunda erkekler evlenecekleri kadından yüzde 19 zeka arayan varmış, kadınlarda ise durum daha vahim sadece yüzde 7si erkeğin zekasına bakıyormuş.
Evlilik oranlarına bakıldığı zaman genelde erkekler daha çok evlilik ister gibi düşünülür. Ancak araştırmada erkeklerin yüzde 66sı kadınların ise yüzde77 si evliliğe inanıyor. Şaşırtıcı bir durum ise evliliğe inanan ama evlilik bana göre değil diyen yüzde 20lik kesim.
Hayatlarına yeni birilerini alıyorlar ancak kişiler bunu neye göre değerlendiriyorlar? Kadınların yüzde 45i evlenilecek erkeklerle çıktığını dile getirirken erkeklerde bu durum yüzde 48dir.
Araştırmada kadınların erkeklere göre daha sadık olduğu ortaya çıktı. Haberi olmazsa eşinizi aldatır mısınız sorusuna kadınların yüzde85i hayır aldatmam dedi. Erkeklerin ise yüzde 36’sı “Hayır, etik olarak karşıyım”, yüzde 36’sı “Hayır, onu çok seviyorum” yanıtını verdi. Yüzde 19’u suçluluk hissederek aldatacağını söyledi.
Kıskançlık konusunda kadınların üzerine yoktur. Bu bilinen bir gerçektir. Kadınlar sevgililerinin eski kız arkadaşlarıyla arkadaşlıklarının devam etmesini istemiyorlar kadınlarda bu durum yüzde 42 iken erkekler daha rahat davranıyor bu durumda yüzde 29 da kalıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica