enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Gerçek İlişkinin Ayakta Kalabilmesi!

Gerçek İlişkinin Ayakta Kalabilmesi!
A+
A-

Gerçek İlişkinin Ayakta Kalabilmesi
İlişkilerde genellikle zaman geçtikçe erkeklerin kadınlara karşı ilgisinin ve sevgisinin azaldığı söylenir. Erkelerin bir zaman sonra sevgililerinden soğuduğu ve uzaklaştığı düşünülür. Ancak araştırmacılar bunun tam tersini söylerler bu düşüncenin aslında yanlış olduğu ve erkeklerin kadınlara aslında daha çok bağlandıklarını ve fiziksel olarak ayrılamadıklarını söylerler. Ayrıca erkeklerin kadınlardan soğumaması ve uzaklaşmaması için kadınların yapacakları küçük birkaç hareket onları kendilerine bağlamak için yeterli olacağı düşüncesi vardır.
Ayrıca ilişkinizin ayakta kalması için sadece sevginin yeterli olmadığı da söylenir uzamanlar tarafından. Sadece sevgi var diye bazı şeyleri görmezden gelmek ve mantıkla hareket edilen bir durum değil duygularla hareket edilen bir durumdur. Bu da ilişkilerde yapılan en büyük yanlışlardan biridir. Unutmayın ki siz sevgi var diye her türlü zorluğa katlanıyor olabilirsiniz ancak aşkın süresi 3 yıldır. 3 yıl sonra aşk bitince sadece yaşadığınız sorunlarla baş başa kalacaksınız.
Bu durumların çözümlerine bakılınca kısa vadede  halledilebilir olacaktır. Ancak uzun sürede yaşanan ve çözüm bulunamayan sorunlar olduğu sürece bunları halletmekte duygularınız sevginizde başa çıkamayacaktır. Bu da sürekli aranızda sorun olarak ilişkinizin zamanla çürümesine ve bitmesine neden olacaktır.
İlişkiniz için yapılacak şeylerden en önemlisi sadece ilişkinizi karşılıklı oturup konuşarak ortak noktalar bulmak gerekiyor. İlişkinizin ne aşamada olduğunu iyice bir bulun. Sadece cinsel ve fiziksel bağlılık mı yoksa duygu, bağlılık, his, heyecan ve aşktan ibaret mi bunu bulmanız gerekmektedir.
Ne olursa olsun ilişkinizin gerçek ve doğru yolunu bulun ve o yolda ilişkiniz devam ettirin.Çift olmanın sürekli değişen, devinim geçiren ve yenilenen bir ilişki biçimi olduğunu savunurken, salt sevginin bir ilişkiyi hayatta tutamayacağını dile getiriyor. İki insanın, farklı beklentilerle ortak paydada bulunabilmesi için sevgi şart.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica