enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sevgiliniz Sizi Dinlemiyor Mu?

Sevgiliniz Sizi Dinlemiyor Mu?
A+
A-

Sevgiliniz Sizi Dinlemiyor Mu
Sevgiliniz Sizi Dinlemiyor Mu? Günümüzde çiftler arasında en çok yaşanan sorunlardan biriside iletişimsizliktir. Çiftler sürekli sevgililerinin kendilerini dinlemediklerini düşünürler ve sürekli aralarında sorunlar yaşanır. Sürekli sevgilinizin sizi dinlemediği ve sizi yanlış anladığını düşünürsünüz. Bu karşılıklı olunca aranızda uzaklaşmalar ve soğumalar meydana gelir.
İlişkiye başladığınızda cicim aylarında birbirinizi daha tam tanımadan, kişiliklerinizi öğrenmeden günü birlik yaşadığınız için zamanla her şeyin büyüsü bozulunca karakterler de ortaya çıkıyor. Aslında kişilik olarak uymadığınızı anlayacaksınız. Siz belki çok konuşkan birisiniz ancak sevgiliniz daha az konuşan ve konuşmayı sevmeyen biridir. Bu durumda siz sevgilinizin sizi dinlemediği ve anladığını düşünürsünüz.
Bu gibi durumlar da sürekli karşı taraftan bir şeyler beklerseniz ve yanlış anlamalara mahal veriyorsanız bu sizin ilişkinizi devam ettirmeniz oldukça zordur. Çünkü zaten ortada olan bir anlaşılmama sorunu vardır ve siz bir de karşı taraftan beklerseniz ortam iyice bozulur.
Aslında bu düşünce genelde kadınların söylediği sözlerden biridir. Erkekler bu konuda çokta takıntılı değiller. Onlara göre bunun sorun yapılacak bir yanı yoktur. Bunu kadınların kendi kafalarında kurgulayıp sorun haline getirdiklerini düşünürler.
Çünkü aradaki fark kadınların sürekli kendilerini dinleyen, destekleyen, adeta kollarında korumasına aldığını hissettiren erkeklere ihtiyaçları vardır. Bu yüzden de karşısında ki ne olursa olsun kendisini dinlediğini anladığını hissettiren kişiler olmalıdır. Erkekler ise aynı şekilde cesaretlendirilmeyi ve erkek olarak yanında hissettirilmesini isterler. Bu durumdakadının da erkeğiyle iletişim kurarken, ona destek veren, onu cesaretlendiren sözler kullanması çiftlerin birbirlerini daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica