Kadın.Net

Sevgiliniz Size Nasıl Davranmalı?

Sevgiliniz Size Nasıl Davranmalı?

Sevgiliniz Size Nasıl Davranmalı
Çoğu zaman ilişkilerinizde aradığınızı bulamamış olabilirsiniz. Sizin istediğiniz gibi size davranmayabilirler. Ya da ilgilendiğini size göstermeyebilirler. Ancak ilişkilerde belirli seviye ve düzen yakalanmadığı sürece her şey tersine gidebilir. Sevgilinize nasıl davranmalısınız ve ondan da aynı şeyi nasıl beklemelisiniz.
Öncelikle sevgilinize değerli ve özel olduğunu hissettirin. Her an her attığı adımda arkasında olduğunuzu hissetsin ve destek olun. İş yerinde ya da okulunda önemli bir başarı mı elde etti bu durumda kendinizi onun yerine koyun ve başarısını kutlayın daha da destek olun ve onu pohpohlayın.
Erkekler yapıları gereği daha sert ve maço kişiliğe sahiplerdir. Ancak sevgilinize bu durumun haricinde narin ve daha şefkatli davranışlarını daha çok sevdiğinizi bilmesini sağlayın. Tabi ki erkek olarak yanınızda sizi koruyan sahiplenen kişiliğe sahip olması gerekir ancak bunun yanı sıra sakin anlayışlı halini de koruması gerekiyor.
Çiftler olarak ilişkilerde en önemli meselelerden birisi de karşılıklı saygının olmasıdır. İlişkilerde saygı faktörü ilişkiyi temele alıyor. Fikirlerinizi dinlemek, sizi hayal kırıklığına uğratmamak veya asla aldatmamak bunlardan yalnızca birkaç örnektir. Çiftler olarak ilişkinizin düzenli devamı için saygının ve sevginin yerini oluşturmak gerekiyor.
Çift olarak birbirinizi olduğunuz gibi kabullenmeniz gerekiyor. Bir şeyleri baştan kabulleniyor ve ilişkiye başlıyorsunuz bu yüzden bir zaman geçtikten sonra kişiliklerinizi değiştirtmeye çalışmayın. Siz sevgiliniz olduğunuz gibi kabullenin ve ondan da aynı şeyi yapmasını isteyin.
Kadınları mutlu etmenin yolları çok basit aslında. Bir iki tatlı söz, küçük bir hediye, ufak kaçamaklar, ve sürprizler. Bu tarz küçük romantik şeyler yapan erkekler kadınların vazgeçemediği erkek tipidir. Aslında kadın olsun erkek olsun herkesin bu tarz mimiklere ihtiyacı vardır. Beklentilerimizi karşımızdakilere göstermemiz gerekiyor ki aynısı onlardan beklemeye de hakkımız olsun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica