enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Mükemmel Erkek Bulunur Mu?

Mükemmel Erkek Bulunur Mu?
A+
A-

Mükemmel Erkek Bulunur Mu
Yeni birisiyle çıkmaya başladınız. Her şey yolunda gidiyor. O kişinin doğru kişi olduğundan eminsiniz ve mükemmel erkeğin o olduğuna inanıyorsunuz. Evet belki bu doğru düşüncedir. Ancak bu genelde ilişkinin ilk başladığı günlerde daha çok kullanılan ve güvenilen bir durumdur. Kimi zaman bu düşünce doğru olabilir. Ancak genelde ilişkinin ilk günleriyle sınırlı kalır.
İlişkiniz ilk başlarda her şey sizin için mutluluk veriyor ve her şey yolunda gidiyor. Her şey mükemmel cicim aylarındasınız diye böyle görüyorsunuz. Ancak her şey zamanla ortaya çıkacak. Susacaksınız düşüneceksiniz ve anlayacaksınız ki bu mükemmel erkek kavramı sizin kafanızda ki erkek profili oluyor sadece. Zaman geçer ve aslında mükemmel gördüğün erkeğin aslında hiç sevmediğin erkek tipi olduğunu anlarsın.
Peki bunun sebebi ne? Neden her şey böyle olur? Eve güzel bir soru. Bunun sebebi ilk  bakış, ilk an olarak gördüğünüz zamandan geçiyor. O ilk anda sizi etkileyen bir durum ve his oluyor adeta gözler körleşiyor. Bir söz vardır. Bakmanın sonucu görmek görmenin sonu aşktır diye. Zaman geçer ve o büyülü anlar, hisler ve duygular kaybolur ve gerçekler göz önüne çıkar.O zaman onun hiç de yücelttiğimiz kadar yüce, varsaydığımız kadar kusursuz ve dayanılmaz olmadığını fark ederiz.
Peki bu son aşamada ne yapılması gerekiyor. Tamam mı devam mı? Şimdi o gözünüzde büyüttüğünüz yücelttiğiniz insandan ayrılacak mısınız? Yoksa onu böyle kabullenip devam mı edeceksiniz? Devam edecekseniz yapmanız gerekenler var. Asla onu değiştirmeye çalışmayın sadece ortak noktaları bularak ilişkinizi devam ettirmeye çalışın. Çünkü sizin de ona karşı yaptıklarınız yanlış gelebilir ancak oda sizi değiştirmeye kalkışınca sorun çıkabilir. Ya da hayallerinizde ki kişiye haksızlık yapmayıp ilişkinize son verip asıl hayalinizde ki erkeği bulun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica