Kadın.Net

İntikam İlişkileri Hakkında

İntikam İlişkileri Hakkında

İntikam İlişkileri Hakkında
Birkaç ilişki denemeniz oldu ancak hiç birinden istediğiniz sonucu alamadınız. Biriyle bir sonrakiyle daha sonrakiyle derken her seferinde hüsranla karşılaştınız. Yanlış olan ne peki siz mi yoksa karşınızdaki kişi mi? Belirli bir zaman herkesten uzak durmayı tercih edersiniz ve bir zaman sonra tekrar birilerini beklersiniz. Ancak bu sefer değişen bir şeyler olacak çünkü artık için kişilere karşı tedbirli davranacaksınız.
Bu seferki ilişkilerin biraz da intikam ve kapris ilişkisi olacaktır. Sizin kalbinizi kıran ve sizi üzen insanlara karşı olacak bir ilişki olacak. Gerçek anlamda sizi kıran ve yarı yolda bırakanlardan intikam almak istiyorsunuz. Ancak bunun için vicdanınızın ve bünyenizin rahat olması gerekiyor. İntikam için sizi tersleyen bir kadın bile listenize dahil olacak kadar hassas olacaksınız.
İntikamınız tabi ki kötü şeyler olarak değil sadece size hissettirdiklerini onlara hissettirmek olacaktır. Ancak bunu nasıl yapacaksınız? Neler hissettireceksiniz? Onunla nasıl aynı ortamlara girmeyi başaracaksınız? Bu düşünceleriniz hep geçmişte yaşadıklarınız yüzünden oluşuyor.
Yeni tanıştığınız insanlardan intikam alamazsınız. İntikam oyununuz için yeni kişileri kullanamazsınız. Size geçmişinizi o kişiler yaşatmadı çünkü. Yapacağınız şey tekrar onunla çıkmayı denemek olacaktır. Belki intikam diye başlayan ama bu sefer tamam dediğiniz doğru giden bir ilişki olur. Yeni kişileri kullanmayı düşünüyorsanız  kötü şeylerin başınıza gelecek olmasınada hazırlıklı olmanız gerekiyor.
Evet her şeyi yaptınız. İkinci defa barıştınız ve bir zaman sonra ona aynı acıları yaşatıp ondan ayrıldınız. Zaman geçtikten sonra bir gün karşınıza gerçekten işte bu dediğiniz bir kişi çıktı ve kendinizi ona ciddi anlamda bağladınız. Ancak oda size aynı şeyleri yapıp sizi yarı yolda bırakacak ve yine üzülen siz olacaksınız.
Bunun nedenini merak ediyor musunuz? İntikam almak yerine hiç oturup yanlışın nerde olduğunu düşündünüz mü? Hayır sadece kendinizi kırılan kalbinizi düşünerek hırçın davrandınız. Eminiz ki bu yazıyı okurken bile neler yapmanız gerekiyor kısımlarını dikkatle okudunuz. İşte asıl yapmanız gerekenler kısmı burada başlıyor.  İlişkiyi bitiren noktalarda hangi sorumlulukları almadığınızı anlamaya çalışmak, karşı tarafa karşı nasıl davrandığınızı ve aslında nasıl davranmanız gerektiğini anlamaya çalışmaktır..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica