enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlk Buluşmanızda Yapmanız Gerekenler

İlk Buluşmanızda Yapmanız Gerekenler
A+
A-

İlk Buluşmanızda Yapmanız Gerekenler
Evet nihayet uzun zamandır hoşlandığınız kişiyle akşam yemeğine çıkıyorsunuz. Ancak ilk buluşmanız olduğu için ne yapacağınızı tam bilmiyorsunuz ya da yanlış yapmaktan korkuyorsunuz. Yapmanız gerekenler aslında çok basit sadece doğal olmak, doğal davranmak ve birkaç ufak detaya dikkat etmek.
Haberleşmek için telefonlarınızı bir birinize verdiğinizde irtibata geçmek bekleyip zaman kaybetmeyin. Emin olun karşı taraf sizden gelen bir armayı bekliyor. Ancak mesaj vs.. şeylerle uğraşmayın direk arayarak konuşup haberleşmeyi tercih edin daha etkili olacaktır asla aklınızdan çıkarmayın.
Unutmayın ki ne kadar erken saatte buluşma ayarlarsanız o kadar çok vakit geçirirsiniz. Zaten buluşmanızın anlamı da vakit geçirmek daha çok kaynaşmak değil  mi?  Ayrıca bar ve gece kulübü tarzı yerleri tercih etmeyin karşı tarafın gözünde farklı bir düşünceye yer açabilirsiniz. Daha mütevazi ve dingin yerleri tercih ederek kendinizi ve düşüncelerinizi kanıtlayın.
Her şey tamam yemek ayarlandı. Akşam buluşacaksınız. Yemek sırasında asla tercih etmemeniz gereken listeyi verelim size rakı balık kebap tarzı yiyecek ve içeceklerden uzak durun. Kahve ve içki mekanındaymış hissini uyandırmayın karşı tarafa. Daha normal yemekler dikkat çeken mutfakları ve içkileri tercih edin.
Yemek sonrası için dışarıda dolaşmak ya da bir yerlerde bir şeyler içme planı yapabilirsiniz ancak sakın evinize gitme vs.. ev muhabbetlerine girmeyin. Karşı tarafa yanlış düşünceler sezdirebilirsiniz. Ancak yemek sonrası planınız kesinlikle olsun. Belirlediğiniz birkaç yeri ona sunup onun önerisine göre devam edebilirsiniz geceye.
Kadınlar ilgilenilmekten ve konuşmaktan hoşlanırlar. Yemekte ve yemek sonrasında onunla sohbet edip konuşmasını sağlayın. Çok dikkatli dinleyin ve ona öneriler sunun. Ancak çok fazla iltifatlara girmeyin. Bu hemen yapmacık olacaktır hem de ilk günden fazla üzerine düşmüş olacaksınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica