enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Romantik Anı Mahvetmenin Yolları

Romantik Anı Mahvetmenin Yolları
A+
A-

Kadınlar ne çektilerse şu tutamadıkları dillerinden çektiklerini çok iyi biliyorlar. Bir kadın ne çekerse o dilinden tutamadığı sürekli doğruları söyelerek karşı tarafı çileden çıkardığı dilleriyle herşeyi batırabiliyorlar. Aptal kadın daha mutlu olur. Aptal insanda daha mutlu olur. Aptal olan kimse yok yanlış anlamasın mutlu olan kadınlar aslın aptal rolu yapan en zeki kadınlardır. Erkeklere karşı herşeyi çok iyi bildiğinizi kanıtlamayı çok uyanık olduğunuzu kanıtlamayı bırakın artık. Herşeyi görmeyin hissetmeyin duymayım.
Romantizmi bozan kadın
Rahat olun ve şöyle derin bir nefes alın her durumda uyanık olmayı bir kenara bırakın ve bir çok bildiğiniz şeyi unutun ve herşeyi duymayın. Kadınlar özellikle dillerini en mutlu anlarda devreye sokar veya en romantik anlarda devreye giren dil faktörü herşeyi mahveder. Dil romantik anlarda kullanılmaz değildir. Ama konuşmak için kullanmayın bu seferde. Özellikle karşılıklı yakınlaşmalarda yaşanan sık sık cinsellik yaşayan çiftlerin her anları romantizim yaşarak olmuyor tam romantizmin doruğunda olan eşiniz size yaklaşırken daha yeni yaptık azdınmı gibi geceyi mahvedecek sözlerden uzak durun.
Bu durumda söylenecek sözler şunlardır benim küçük aslanım kükredi gene gibi karşı tarafın gücünü anlatarak gururunu okşayacak sözler sarfetmeniz daha doğru olacaktır. Bazı ilişkilerde de cinsellik ara sıra yaşanıyorsa ve erkek romantik sözlerle eşine yaklaşırken kadının aa ne oldu da yanaştın yeni mi geldi aklına gibi erkeği itecek sözler değil gururunu okşayıp istediğinizi size vermesini sağlamalısınız. Romantik bir geceye hazırlanıyorsunuz ve dışarda yemek yemek için yola çıktınız sakın eşinize dönüp ışığı kapadınmı? musluğu açık bırakmadın değilmi? gibi gecenin bütün romantizmini kaçırmamalısınız.
Sevgiliniz, eşiniz size romantizm yaşatmıyor diye sonra çok ağlarsınız. Bu kadar ruhsuz yaşanan bir başlangıcın sonrası gelmez. Erkek olumlu yönde değişerek bir dönem yaptığı hatalardan pişmanlık duyup şimdiden sonra sizi mutlu etmek için çabalarken şu dilinizi bir tutun da geçmiş olsun.. ben yaptıklarını unutmadım… kafana taşmı düştü… gibi erkeği yanlışa itecek yaptıklarını görmezden gelecek sözlerden kaçınmalasınız. Başarılı olmak için biraz aptal rolu yapmak çok daha iyi olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica