enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Başarılı İlişki

Başarılı İlişki
A+
A-

İlişki yaşayan erkek ve kadın arasında her zaman karşılıklı saygı ve sevgi göz önüne alınmalı ve taraflardan hiç birisi birbirine üstünlük sağlamamalıdır. Sahiplenmek hoş görünsede karşılıklı yaşanan saygının kaybedilmesine neden olabilecek bir durumdur. Öncelikle kadınlar erkeklere sahip olmak ve ailesinden koparmaya çalışmak fikrinden vazgeçmelidir. Bir kadın ilişkiye başlarken sadece iki kişi arasında yaşanan aşk ailelerinde bir süre sonra ilişkiye ara sırada olsa girme durumları göz önüne alınarak saygı korunmalıdır. Erkek her zaman ataerkil toplum anlayışı içerisinde olmamızdan dolayı kadını sarmayı kollamayı sever ve bir çok kadında erkeğinin kolları arasında kendini büyük güvende hisseder ve bu ona rahatlık verir. Kadın da küçüklükten büyütülürken bir adım fiziksel güçten kaynaklanan erkeğin önde olmasını kabul etmiş olur.
İlişkiler
Bir erkek kadın gözüyle her zaman daha güçlü daha çok kazanan olduğu zaman daha fazla bağlılık kadından erkeğe oluyor. Kadınlar yaradılışları gereği her zaman erkeğinin güçlü kuvettli olmasını ister ve bu bir kadına her zaman manevi güç verir. Kadınlar manevi duyguların çoşmasından haz alır ve mutlu olur. Kadınlar her zaman erkeğin üstün olmasını sever belli etmesede kadınlar içgüdüsel olarak bir erkeğe bu sebeplerin daha fazla olmasından dolayı bağlanır. Kadınlar maddi gücünün çalışarak  farkına varsada oysaki her zaman erkeğin başarılı olmasından onur duyar. Ataerkil  toplum anlayışında  gelişen ve büyüyen kadınlar bu duygulardan mutluluk duyarlar. Sahiplenilmek ve korunmak iç güdüsel olarak bir kadını mutlu eder.
Kadınlar güçsüz oldukları için erkeklere ihtiyaç duymazlar. Aslında bir erkeğin her zaman bir kadına ihtiyacı vardır. Kadın çalışır çoçuklarına yetişir evin işlerine, yemek yapmaya, kendi bakımına, eşine ilgi göstermeye kadar bütün işlere her gün sıkılmadan yorulmadan yetişir oysaki erkek sadece çalışır. Bu durum şunu gösteriyor kadın bir başına kendisine yetebilir ama manevi doyumluluk bir kadının en büyük ihtiyacıdır. Bir kadın kocasının sevgisine ihtiyaç duyar ilgisine ihtiyaç duyar ve onu koruyan bir gücün olduğuna ihtiyaç duyar bunlar sadece manevi olan hazlardır ve kadınlar bu hazlara ihtiyaç duymaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica