enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Gelin'mi? Kaynana'mı? Suçlu

Gelin'mi? Kaynana'mı? Suçlu
A+
A-

Kim suçlu? Bir ilişkide evlilikte olmazsa olmazlardan birisidir gelin kaynana gerginliği. Bu gerginlik aslında tek bir kişiye bağlanamaz karşılıklı yaşanan olumsuz ters hareketler iki tarafında halihazırda tetikte bekler gibi bana kötü davranacak korkusu vardır. Bunları aşmanın en önemli sırrı karşılıklı saygı ve mesafedir. Özellikle genç kızlar daha evlenmeden veya ortada hiç bir ciddi durum söz konusu olmadan sevgililerinin annelerine karşı oldukça sıcak kanlı davranması ve erkek annelerininde her zaman tepkiyle yaklaşması ortadan kalkmalıdır. Oğlum kimi buldu acaba kimi getirecek gibi eskiye dayalı düşünceler aşılmalıdır. Erkekler bu konuda en büyük iş size düşüyor. Sevgilinizi annenizle hemen tanıştırmayın.
Gelin Kaynana
Özellikle genç kızlar bu konuda ağırdan almalı lafı vardır eskilerin bu burda çok önemli bir yer tutuyor. Aranızdaki ilişkiye kimse müdahale etmesin ve sadece flört döneminizi aranızda yaşayın. Kayınvalde adayınız sizi fotoğraflar haricinde ailenizin yanında görmelidir. İlişkinin daha sağlam atılması adına bu düşünce geri kafalılık gibi gelse de emin olmalısınızki  gelin ve kayınvalde arasının daha sağlam atılması açısından oldukça önemlidir. Sevgilinizle yaşadığınız herşey ikiniz arasında kalmalı kayınvalde akrabalar hiçbirşey bilmemelidir. Daha sonra ilişki daha ileri boyutlara taşındığı zaman kadınlara burda düşen görev kayınvaldeye saygıdır. Saygı en önemli unsurdur saygı çerçevesinde ilerleyen her ilişki çok daha sağlam ilerler. Kayınvaldeye görüşleri sorulmalı bir büyük olduğu düşüncesiyle yaklaşılmalıdır.
Özellikle erkeklere senin annen bana bunu yaptı, senin annen bana şunu dedi gibi eşinizi annesine karşı kışkırtmayın. Bir kaç denemede başarılı olup annesiyle arasına girseniz bile anne oğul arasına her zaman sert tepkilerle girmeniz sizin zararınıza olur. Bir büyük olarak görmeli saygılı davranmalı ve kayınvaldenize karşıda bilmişlik adını verdiğimiz havalı konuşma edasında olmamalısınız. Eşinizin kalbini daha çok keşfetmek isterseniz annesini kullanının ve onun sizi sevmesini sağlayın. Bu şekilde ilişkiler çok daha iyi ilerletilebilir. Herşeyden önce bir erkek çocuk annesi için her zaman vazgeçilmez bir evlat içinde anne vazgeçilmezdir. Bu konuda da ama benim annem böyle yapmazdı gibi düşünceler de sizi yanıltmasın sizin gerçek anneniz olmadığı gerçeğiyle saygı çerçevesinde yanaşırsanız her zaman kazanırsınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica