enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ortak İlgi Alanı Oluşturun

Ortak İlgi Alanı Oluşturun
A+
A-

Aşk ile başlayan ilişkilerin tadı her zaman çok farklı olmuştur. Bir ilişkide aşk olmazsa olmazlardan gelsede mantık son dönemlerde oldukça devreye girmeye başladı. Neredeyse çoğunluk aşk evliliğinden vazgeçmeye başladı ve mantık evlilik yapma konusunda kararlı görünmekteler. Aşk evliliği aşkın bitmesiyle bitecek bir olay değildir. Aşk her daim taze tutulmaya çalışılmalıdır. Aşk son derece zevk verici ve insanın ayaklarını yerden kesen çoşkulu bir duygudur. İlişkilerde karşılıklı anlayış yaşanmalı ve her zaman kişiler önce kendilerine ve sonra karşısındaki kişiye saygılı olmayı bilmelidir.
Ortak İlgi Alanları
İlişkiler yaşanırken çiftler kendilerine zaman ayırmayı bilmelidir. Kendilerine zaman ayıran kişiler mutlaka sevgilisi ve eşiylede keyifli vakit geçirmek için çaba göstermelidir. Karşılıklı anlayış yaşanılan aşk evlilikleri bir ömür taze ve canlı kalabilmektedir. Evliliklerde eşler bir süre sonra ”aman biz evlendik bekar değiliz artık” düşüncesine kesinlikle yaklaşmamalı ve aşkı heran hissetmeli ve hissettirmelidir. Aşk sadece aynı evi paylaşıp iki kişinin birbirinden hevesini alana kadar yaşaması değildir.
Eşler ortak ilgi alanları oluşturmalı ve her iki tarafıda mutlu edecek ortak noktalar bulmalıdırlar. Kadınlar bu konuda biraz hassas davranmalı ve başbaşa geçirilen vaktin tekrar olmasını sağlamalıdır. Kadınlar romantiklik isteselerde bunun için çaba göstermez herşeyin erkeğin tarafından yapılmasını beklerler ve uzun süre beklerler. Kadınlar ilişkide biraz daha hassas davranmalı ve aşkı taze tutmaya çalışmalıdır. Eşine karşı bir kadın her zaman yumuşak huylu yaklaşmalı ve dır dır denilen silahını ne olursa olsun kullanmamalıdır. Henüz hiç birşey için geç değil. Kaç yıllık evli olursanız olun ve ne hata yapmış olsanızda yeniden sönmüş aşkın küllerini alevlendirebilirsiniz. Özellikle kadınların sürekli geriye dönük yaşamalarını bir kenara bırakmaları gereklidir.
Kadınlar ilişki yaşarken nedense geçmişte yapılan hataları unutmamaya gayret gösterirler. Bu tutum hiç doğru değildir. Kendinizi üzmekten ve ilişkinizi yıpratmaktan başka bir işe yaramayacaktır. İlişki yaşarken evlilik veya uzun süreli sevgililiklerde her zaman anlayışlı olmak ve ileriye bakarak yaşanmalıdır.  Kurtarmak istediğiniz bir ilişki veya evliliğiniz varsa önce bir durun ve düşünün sıkı bir öz eleştiri yapın. Bu ilişkiyi yıpratma noktasında kendinizin ne kadar rol oynadığına dikkat edin. Karşı tarafın hatalarını görmezden gelerek daha yumuşak tavırlarla eşinizle konuşun ve suçlayıcı olmadan ona neler hissettiğinizi ve bu ilişkiden neler beklediğinizi söyleyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica