enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Doğru İlişki

Doğru İlişki
A+
A-

Aşk yaşarken ne çok fazla kendinizden verin nede karşı taraftan fazla beklentilere girin. ilişki karşılıklı yaşanan aşktır. İlişkide sadece kadını mutlu etme gibi bir durum söz konusu olamaz. Bir ilişki yaşanırken çiftler karşılıklı aşk hazzını yaşamalı. Taraflar bencil olmayı bir kenara bırakmalıdır. Özellikle bir ilişkide çok yıpranmak istemiyorsanız saçınızı süpürge etmeyin. Saçlarını süpürge eden taraf karşı tarafın yanlış bir hareketini gördüğü zaman büyük bir hayal kırıklığına uğrar ve yaşadığı çok küçük bir olay bile olsa onca zaman yaptığı bütün fedakarlıklar gözünün önüne gelir ve kendi kendini kahreder.
Doğru İlişki
İlişkilerde fedakarlık olması gereken bir durumdur ama bu fedakarlık herşeyimizden vazgeçerek sadece o insan için yaşarsak sonu mutsuzluk olur. İlişki karşılıklı yaşanmalı karşı taraf olmasından gereken fedakarlık vererek büyük sorumluluk altına sokmaya gerek yoktur. Öncelikle sevginizi aşkınızı karşılıklı yaşayı ve olması gereğinden fazla fedakarlıkta bulunulmaması gereklidir. İlişkiler de hayal kırıklığı bu nedenle yaşanır. Çok fazla gösterilen fedakarlık sonucu sevgilinizin yapacağı en ufak bir size karşı hata hayatınızı karartır. İnsanoğlu hata yapabilir.
Hata yapmayan insan yoktur ve kimse kusursuz değildir. İlişkinizde üzülmek istemiyorsanız mutlaka ölçülü olmalısınız. Eşinizin annesi yada babası değilsiniz siz onunla aşk yaşayan karşılıklı doyuma ulaşmanızı sağlayan insanlarsınız. İlişkide anne veya baba gibi davranmak eşinizi sıkar ve yaşadığı ilişkinin aşk olgusunu unutur. Çiftlerin yaşadığı ilişkide taraflar ailelerinden kopamaz ise kendilerini tamamen eşlerine ait hissedemezler.
Çifler arasında bağın kurulmasında sorun yaşanır. Bu gibi aile bağlılıkları haddinden fazla yaşandığı zaman ilişki tam anlamıyla yaşanmış olmaz ve çiftler birbirlerine ait hissetme duygusunu yaşayamaz. İlikide yaşanan olumsuzlukları mizah gücünüzü kullanarak yenmelisiniz. İlişkinizde olumsuzlar yaşamanızda oldukça normal bir durumdur. Önemli olan tarafların hatalarını anlamaları ve bu olumsuzlukları birlikte çözmeye çalışmalarıdır. İlişkide olumsuzlukların en iyi üstesinden gelinen mizah ve espiri anlayışı çok önemlidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica