enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hayal Kırıklığı Yaşamayın

Hayal Kırıklığı Yaşamayın
A+
A-

Hemen hemen her ilişkide her iki tarafında söylediği veya yaptığı bir hareketten dolayı hayal kırıklığına uğradığı veya kendisini kötü hissettiği biran yaşanır. Doğru, mutlu ve başarılı bir ilişkiyi geleceği belli olmayan ilişkiden farklı tutan sizin yaşadığınız hayal kırıklıklarınızı, üzüntülerinizi nasıl karşı tarafa belli etmeden halletmeniz gerektiğini bilmeniz ve sevgilinizden beklediğiniz ilgiyi sevgiyi ondan isteme şeklinizdir.  Yaşadığınız üzüntülerle başa çıkmayı bilirseniz ve duygularınızı sevgilinize nasıl aktarmanız gerektiğini öğrenirseniz çok daha mutlu olursunuz.
İlişkilerde hayal kırıklığı
Yaşanan ilişkilerde sevgili veya evli olabilirsiniz yaşadığınız tartışmaları kullanmalısınız. Tartışmalar ilişkiyi pekiştirir ve heyecan katarak birbirinize daha yakın olmanızı sağlar. Sevgilinizle tartışmanız size çok iyi bir fırsat olacaktır ve ona ne kadar anlayışlı ve saygılı biri olduğunuzu gösterme zamanıdır. Bu aşamada en önemli olan tartışma fırsatını iyi değerlendirmelisiniz. Durduk yere kendinizi kanıtlamak için sorun çıkarmanız doğru olmayacaktır. Tartışmalar da güven kazanmanız sizin için artı olacak ve karşı tarafı suçlamak dorğu bir hareket olmayacaktır. Sevgiliniz ne kadar suçlu olursa olsun suçlamayın.
Sizi ne yaparak sinir küpüne sokmayı başarıyorsa sizde onun o hareketlerini görmezden gelerek tatlı dilinizle vazgeçirmek için çaba göstermelisiniz. Karşınızdaki kişinin bir birey olduğunu unutmayın ve suçlayıcı olmayın. Kendinizi frenlemeyi öğrenin. İlişki yaşarken sevgilinizi sürekli değiştirmeye çalışmayın. Öncelikle değişimleri kendinizde yapın. Onu çok fazla önemsiyor merak ediyorsanız hayatınıza onun olmadığı hobiler yerleştirin. Sürekli onu düşünmek onun aramasını beklemek yerine başka şeylerden keyif almayı deneyin. Hayatın sadece onun etrafında dönmediğini ona gösterme zamanınız geldi.
Onunla görüştüğünüzde onu heyecanlandırmalısınız. Bir sonraki görüşme için sabırsızlanmasını sağlayın. Görüşmelerinizde heyecan vermek farklı sohpetler edin sorun çıkaran taraf olmayın ve çok neşeli olmayı deneyin. Sizi aramasını istiyorsanız bunu “Neden beni hiç aramıyorsun?” demek yerine “Sesini duymak hoşuma gidiyor. Aradığında gerçekten mutlu oluyorum”  diyerek sizi daha sık aramasını sağlarsınız. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız kendinizi biraz yenileyin ve yeni başladığınız ilişkiler de yanı hataları yapmayın. Gerçekçi olmayı bilirseniz kendi hatalarınızı da görürsünüz. Erkekler sorgulanmayı, yargılanmayı sevmeyen varlıklardır. Duygularınızı ona açık olarak suçlamadan ifade ederseniz sorunsuz bir ilişki adımı atmış olursunuz.
 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica