enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Burcuna Göre Erkekleri Etkileyin

Burcuna Göre Erkekleri Etkileyin

Yeni bir ilişkiye başlayacaksınız  yada yakınınızda olan bir erkeği  tavlamak istiyorsunuz burcunu biliyorsanız işiniz çok kolay. Burcuna göre erkekleri kendinize bağlayabilirsiniz. Bir erkeği tanımak zor işdir. Huyunu suyunu bilseniz bile aşk konusunda nelerden etkilendiğini nasıl bağlandığını bilmeniz pek mümkün değildir. Burcunu bildiğiniz bir erkeği kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz.
Burcuna göre erkek tavlama
Koç
Koç burcu erkeği belli etmesede zoru sever zor gördükleri her durumda kendilerini göstermeyi ve zoru başardığını etrafa kanıtlmayı severler. Bir koç erkeğini tavlamak istiyorsanız ‘zor kadın’ olun. Koç burcunun espirilerini ve iltifatlarınıda sakın unutmayın.
Boğa
Boğa burcu erkeği inatçılıklarıyla bilindiği üzere sabırlı karaktere sahipseniz yaklaşın. İnatçı türden olan bu erkekleri sorgulamadan onun anlayacağı dili çözerek yaklaşın. Boğa burcu erkeğinin kelimelerini taklit ederek ona yaklaşın.
İkizler
Çift karakteriyle meşhur olan ikizler burcu için karşısında eğlenceli ve hareketli olmalısınız. Eğlenceli karakterler ikizler erkeğinin her zaman dikkatini çekmeyi başarır. İkizler burcu erkeğinin karşısında yenilikçi olmak her zaman aşkınızı ayakta tutmaya yarar.
Yengeç
Maço erkek sevenler kesinlikle romantik yengeçlere yaklaşmasınlar. Yengeç erkekleri çok tatlı ve romantik olurlar. Bir yengeç erkeğinin aklını başından alacak romantik mektuplar her zaman işe yarar.  Küçük hediyeler de aklını başından almak için yeterli olacaktır.
Aslan
Aslan burcu erkeği herzaman aranmak, kıskanılmak ister. Kıskanılmaktan hoşlanan aslan burcu erkeğini daha fazla mutlu etmek için sık sık arayıp sormanız yeterli olacaktır. Aslan erkeğini  bakımlı ve iyi görüntünüzle etkilersiniz. Dağınık ve bakımsız görünen kadınlar aslan erkeğinin dikkatini çekmez.
Başak
Başak erkeği ani değişimlerden hoşlanmaz onu etkilemek için kararlı bir görüntü sergilemeniz gereklidir. Başak erkeğini saç renginizi sık sık değiştirerek etkilemek yerine kendinize bir adım bile olsa yaklaştıramazsınız.
Terazi
Bir terazi erkeğinin karşısında kavgacı olamayın sorunları konuşarak çözmekten taraf olan terazi burcu evlilik konusunda ani kararlar verebilir. Bir anda evlenmek isteyen terazi burcu aniden bu karardan soğuyabilir. Bir terazi erkeği için çaba gösterecekseniz sessiz olmayı bilmelisiniz.
Akrep
Akrep burcunu etkilemek için sadakat şarttır. Aldatılmaya en az tahammül gösteren burçtur. Sadakatinden emin olduğu biriyle hayatını birleştirmek isteyen akrep burcu erkeği hem duygusal hem fiziksel sizi tatmin etmesini iyi bilir. Yatakta hareketli olan heyacanlandıran kadın ister.
Yay

Yay burcu erkeği arkadaşa çok önem veridği için onun arkadaşlarını etkilemeyi başarmalısınız. Çevresinin  sizi çok sevmesi gereklidir.
Oğlak
Bir oğlak erkeğinin vücut dilini çözmek oldukça zor bir iştir. Konuşmalarından pek bişey anlamasanızda sizden hoşlanırsa açık bir dille ifade etmesini bilir ama zor bir vücut dili olan bu erkeğin her sözüne heveslenmeniz doğru olmaz hayal kırıklığına uğrarsınız.
Kova
Bir kova erkeği bulduysanız ne yapıp edip onu etkileyin çünkü tam evlenilecek adamdır. Bir kova erkeğinin güvenini kazanmanız yeterlidir.
Balık
Romantik ve duygusal bir ilişki istiyorsanız balık burcunda bir erkek tam size göre olacaktır. Balık burcu erkeği karşısında net olun ve ona bu ilişkide neler yaşayacağının ufak sinyallerini verin.


 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica