enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Orta Yaş Krizi!

Orta Yaş Krizi!

Bütün erkeklerin hayatında mutlaka kriz dönemleri olmuştur herkesin ortak yaşadığı bir dönem olan 30 yaş sendromunda dikkatli olmalısınız hayat arkadaşınızın yapacağı en ufak hata ayrılmanıza neden olmasın. Eşinizin 30 yaş krizini şu şekilde öğrenirsiniz onu takip ederek her zaman yaptığı şeyleri değil farklı farklı davranıyor ise ve  aşağıda yazdığımız maddeleri uyguluyor ise 30 yaş sendromu kapınızda demektir.
-Hayatın bir anda sıkıcı olduğunu söylemeye başlıyor ve memnun olduğu işinden bir anda sıkıldıysa hayatın anlamsız olduğundan bahsediyorsa bu durumlarda yaptıklarının nedenlerini aramalıyız öncelikle eşiniz 30 yaş krizinin içerisinde olabilir size hayallerini gerçekleştiremediğini anlatır veya hayatta her istediğini almıştır ve yaşam ona zevk vermemeye başlamıştır bu durum erkekler için çok büyük bir bunalım dönemidir onları dinleyerek sorunlarını çözmelerinde yardımcı olmalısınız.

-Bir anda çok fazla para harcamaya başladıysa örneğin çok pahalı ir spor araba almaya karar verdiyse artık yaşlandığını düşünerek gençliğinde yapmadığı için bu gibi şeylere yeltenir ve olduğundan fazla para harcar 30 yaş krizinin en çözülebilir sorunudur.
-Eve gelen yabancı kadınlardan aramalar size sonsuz sadık olan eşinizin dışarıda gözlerinin her kadına baktığını yakalamanız bu 30 yaş krizinin en büyük tehlikesi olan sorunudur. Eşinizin krizini anlayın ve mutlaka ona destek olun.
-İmaj değişikliği yapmaya karar verdiyse de dikkatli olun daha fazla ilgi çekmek için bunları yapmak isteyecek siz ona her zaman çok genç ve yakışıklı olduğunu anlatın.
-Sizinle çok daha az zaman harcıyor ve zamanının çoğu dışarda geçiryorsa eğlence hayatının tam ortasında bulmadan eşinize yardımcı olun ve birlikte 30 yaş krizini ortadan kaldırın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica