Kadın.Net

Kadında Erkekleri Sinir Eden Huylar!

Kadında Erkekleri Sinir Eden Huylar!

Erkeklere çoğu zaman odun sıfatı kullanılır ve anlayışsız oldukları konusunda üzerinde durulur birde erkekler açısından bakılsın erkekleri huzursuz ve sinir eden kadınlar nasıl oluyormuş gelin hep birlikte bakalım.
– Bir erkek bayanlardan hoşlanan bir erkek karşısında erkekleşmiş bir kadın istemez ve huyunu değiştiren kadına karşılık erkekte onu anlamaz tavırlarla cevap verir. Erkeklerin hoşuna giden kadınsı yumuşaklıktır hanımlar bu özelliği kaybetmeyin..

– Bütün erkeklerin aynı görüşte olduğu bir konu varki erkekleri son derece rahatsız eder. Kadınların erkekleri ‘yolunacak kaz’ gibi görmelerine tahammul edemiyorlar.
-Erkeklerin dünyasında kadın sade ve her zaman şık olmalıdır. Evde pijamayla dolanıp tiftiklenmiş saçla gezen gece arkadaşlarıyla dışarı çıkarken saatlerce ayna karşısında kalıp ortamda şov yapan kadınlar sevgiliniz o gece size aşık olsun isterseniz ama biraz objektif olunursa bunun mümkün olmadığını görürsünüz.
-Erkek sporlarıyla uğraşan kadınlar boks, halter, güreş gibi güç gösterisi yapan kadınlarda erkekler için cazip gelmiyor.
– Erkeklerin şaşırtıcı bir özelliğide kadınların mazlum olmaları fedakar olmalarıdır. Bu tip kadınlar pek umrunda değildir. Despot inatçı herşeyi idare eden kadında erkekler için ilgi çekici değildir.
-Bir kadının sarhoş halini erkekler hiç sevmezler dayanılmaz derecede itici olurlar. Bir erkek gibi fazla içip tık demeyen kadında hoş görünmez..
-Erkeklerle her alanda yarışmayın sakın bu durum da erkekleri itmeniz kendinizden uzaklaştırmanız kaçınılmaz olur.
-Giyinmeyi beceremeyen kadın bir erkek için büyük soğukluk sebebidir.
-Doğal görünmek için yemek yerken kendinden geçen kadın az yiyin yavaş yiyin çok yemek yemekde erkekleri kendinizden uzaklaştırır.
-Erkeklerin dağınıklığından şikayet eden kadın sakın dağınık olmayın siz dağınık erkekleri sevseniz erkekler sizin için aynı şeyi düşünmezler.
-Sinirli ve bağıran kadın da itici olmaktadır.
 
-Erkeklerin sürekli eksikliklerini dile getiren kadın çok fazla sıkıcı bulunmakta..
İşte erkeklerin dayanamadıkları özellikler hanımlar biraz kendinize çeki düzen verin ve sevgiliniz size neden eskisi gibi davranmıyor işte görün..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica