enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Saç Tebeşiri

Saç Tebeşiri

Kozmetik dünyası her geçen gün yeni bir güzellik ürünü ile ortaya çıkıyor. Son günlerde saç güzelliği için trend haline gelen bir üründen bahsetmek istiyorum size, saç tebeşiri.
Saç tebeşiri, su ile yıkanarak kolayca saçtan arınabilen soft pastel boya ile üretiliyor. Saça herhangi bir zararı olmayan bu saç tebeşirleri, yağlı pastel boyanın çok ötesinde bir üretime sahip olduğu için saçınıza sürdüğünüzde yağlı bir görüntü vermiyor. Doğal bir görüntü ile saçınızı renklendirmek isterseniz bir kaç dakikada kimseden yardım almadan, kuaföre gitmeden renkli saçlar elde edebilirsiniz. Örneğin saçlarınızın ön kısmına kahküllere gölge, balyaj atılmış görüntüsü vermek için saç tebeşir kataloğundan size uygun rengi seçebilirsiniz.
Saç tebeşirleri 4 farklı boyutta üretiliyor ve 12, 24, 36, 48 farklı renk seçenekleri ile setler halinde satılıyor.

mavi saç tebeşiri renkli saç tebeşiri renkli saç tebeşirleri sac-tebesiri sac-tebesirleri saç tebeşiri
Saç tebeşiri nasıl kullanılır?
Saçınızdan boyamak istediğiniz bir parçayı ayırın ve nemli olacak kadar ıslatın. Boyamak istediğiniz renkteki saç tebeşirini elinize alın ve saçınızı diğer elinizle ucundan tutun ve saçı gerdirip, saç tebeşiri ile saçı tebeşirin rengini iyice alana kadar boyayın. İstediğiniz rengi elde edince, saç maşası veya saç düzleştirici ile boyalı saça hem şekil verin hemde ısıtıcı etkisi ile saç tebeşirini saça sabitleyin.
Saç tebeşiri ile saç boyama kaç gün etkili olur?
Saç tebeşiri ile saçınızı istediğiniz renge boyamanız sadece bir kaç dakikanınızı alıyor ve eğer saçınızı 2 gün yıkamazsanız 2 gün boya saçınızda kalıyor. Saç tebeşiri uygulanırken su ile ıslatılmış nemli saça uygulanıyor, çıkarmak istediğiniz de de yine aynı şekilde su ile yıkamanız halinde hemen çıkıyor. Kalıcılığı da 2 gün sonunda saçın kendiliğinden yağlanmasına ve dış etkenlere bağlı olarak çıkıyor.
Saç tebeşiri fiyatı nedir?
Saç tebeşirleri sayılarına göre farklı fiyatlarla 29 TL den 93 TL ye kadar farklı fiyatlarla satılıyor. Saç tebeşirlerinin renk sayısı artıkça fiyatı da artıyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica