Kadın.Net

Oğlak Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Mantık abidesi ve işkolik oğlaklar en çok bu özellikleriyle ön plana çıkarlar. Eğer oğlak erkeğiyle ilişki düşünüyorsanız tam bir işkolik olduğunu ve aşk hayatınızı buna göre düzenlemeyi göz önünde bulundurmalısınız. Ancak bu sizin gözünüzü korkutmasın. Çünkü oğlak burcu erkeğinin bu hali aslında sevdiği kadını ya da ailesini daha iyi şartlarda yaşatabilmek ve onlara daha iyi bir hayatın kapılarını açabilmek içindir. Bu sebeple ona destek olmalı ve her zaman yanında olduğunuzu ona hissettirmelisiniz. Sevdiği kadının üzerine fazla düşmez. Hatta siz onu ilgisiz olarak nitelendirebilirsiniz. Ancak şunu unutmayın siz onun hep aklındasınız ve sizi düşünmeden bir an bile geçirmiyor. Bazen sizi acımasızca eleştirebilir. Çünkü çoğunlukla bu sizin iyilğiniz içindir ve sizi harekete geçirmek içindir. Oğlak burcu erkeği duygusal olarak nitelendirilemez.
Oğlak Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
Ondan süslü sözcükler beklemeyin sakın. Ne düşündüğünü ve ne hissettiğini hiçbir zaman belli etmez ve söylemez. Ayakları yere sağlam basan gerçekçi bir tiptir. Anlık hevesler peşinde koşmaz bu nedenle ilişkileri geçici bir heves değil ileriye doğru atılan sağlam bir adımdır. Eğer bir oğlak erkeğiyle ilişkiye başlıyorsanız bu ilişkinin sonu büyük bir olasılıkla evlilikle sonlanacaktır. Tutkulu bir aşık değildir. Ancak gerçekçi olmasından ve geçici hevesler peşinde koşmamasından dolayı sizden asla vazgeçmez ve onun gözünde ileride saygıdeğer bir anne olarak değer görebilirsiniz. Olgunve tedbirli bir yapıya sahiptir. Asla düşünmeden hareket etmez. En küçük adımında bile ince hesap yapar. İyimser, iyiliksever ve sevecen bir kalbi vardır.
Masum ve temzi bir aşkı arar ve onun peşinden koşar hep. Her ne olursa olsun sevdiği kadının her anında yanında olmasını ister. Güven onun vazgeçilmezidir ve bir kadında aradığı en önemli özellik güvendir. Hata yapmayı sevmediği için eşinden ya da sevdiği kadından hatalarının üstesinden beraber geleceğini  kendisine göstermesini  ister. Attığı her adımda ölçülüdür. Aile hayatına önem verir ve eşiyle çocuğunu her türlü tehlikeden korumak için kendini siper eder. Onların mutluluğu için yapamayacağı şey yoktur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica