enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Neden Kız Tavlayamıyorsunuz?

Neden Kız Tavlayamıyorsunuz?
A+
A-

Sürekli yalnız takılmaktan şikayet edip düzenli bir ilişki kuramadığınızdan mı yakınıyorsunuz? Hiç düşündünüz mü? Eksik ne sorun nerden kaynaklanıyor? İşte beyler bu yazımız sizin için.
Öncelikle kendinize güveniniz yok. Dış görünüşünüzün sizi her seferinde yanılttığını düşünüyorsunuz. Bu yanlış bir düşünce siz kendinizi olduğunuz gibi kabul ettirmek zorundasınız. Göbeğim var, boyum kısa, burnum büyük vs.. düşüncelerle kendinize engel oluyorsunuz.
Sürekli aynı ortamlardaysanız biraz ortam değiştirmek gerekiyor. Çünkü hep aynı ortamın kızlarını tavlamaya çalışıyorsunuz. Bu çok yanlış bir düşünce çünkü kendinizi daha farklı ifade edebilirsiniz.
Bayanlar spor yapan bakımlı erkeklerden hoşlanır. Siz bunları yapıyor musunuz? Hayır yapmıyorsunuz. Karşınızdaki kadının dikkatini çekmiyorsunuz. Biraz bakım kısa bir spor ile her şey yoluna girebilir.
Kendini bilen ve kararlı bir insan olun. Her yerde kendinden emin gurur duyan yaptığı işleri başarıyla anlatan bilen biri olmalısınız. Siz pasif kalırsanız kendinizden emin olmazsanız karşı tarafa da bu duyguyu hissettiremezsiniz.
Hoşlandığınız bir kız var ama ona yaklaşamıyorsunuz. Neden mi? Reddedilmekten korkuyorsunuz. Evet belki reddedilebilirsiniz ama kabul edilme ihtimaliniz de var yarı yarıya her şey ancak siz korkup geri durursanız tamamen bu şansı da kaybedersiniz.
Aynanın karşısında vakit geçirmek, kıyafet seçerken düşünmek gibi şeylerin kadınlara özgü olduğunu ve bir erkeğin aynanın karşısında çok vakit geçirmemesi gerektiğini düşünüyorsunuz. Bu düşüncede sizi diğer aktif erkelerden bir adım geride bırakıyor.
Kız Tavlama
Sürekli aynı şeylerle muhataptasınız eviniz ve işiniz mesela. Haricinde hiçbir aktiflik yoksa sizde kusura bakmayın beyler siz kız tavlayamazsınız.
Hemen pes etmek var yapınızda bir kıza bir kere teklifte bulunduğunuzda reddedilseniz hemen pes ediyorsunuz. Unutmayın kız demek naz demektir. Ve bir kızı bin kişi ister bir kişi alır. Hemen pes etmeyin yaptığınızın arkasında durun.
Çünkü kadınlar çok fazla duygusal ve bu sizi biraz uğraştırabilir. Size burada düşen görev ise onlara daha tatlı ve samimi yaklaşmak, onların ilgisini çekmek.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica