enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Nasıl Çekici Kadın Olunur?

Nasıl Çekici Kadın Olunur?
A+
A-

Nasıl Çekici Kadın Olunur
Her kadının kendince bakımlı ve çekici olmak için yaptığı ufak tefek detaylar vardır. Ancak ne yaparsa yapsın hoşlandığı kişi ya da diğer erkekler tarafından fark edilmediğini düşünür. Bunun sebebi ise kadınlar ne kadar dikkat ederse etsin erkeklerin bazı dikkat ettiği noktalar vardır.
Erkeleri etkilemenin en önemli yollarından birisi göz temasıdır. Konuşurken ya da onu dinlerken sürekli göz temasında bulunun. Ona değer verdiğiniz ve önemsediğinizi hissettirin. Konuşurken kendinizden emin bir şekilde konuşun. Ne kadar güven ve saygı hissettirirseniz o kadar dikkat çekersiniz. Çünkü erkeler için karşısındaki kadının kendisine duyduğu öz güven ve kendisini ifade edebilme yeteneği çok önemlidir.
Erkekler kadınların ter ve ya farklı kokularına çok dikkat ederler. Her ne kadar deodorant, parfüm gibi kokularla kapatmaya çalışsanız da bu bir yere kadar olan çözümdür. Her gün duş almanız çok önemli bir durumdur. Ayrıca elleriniz, tırnaklarınız, kaşlarınız vs.. önemli detaylara dikkat edin. Erkekler bu konularda çok hassas davranabiliyor. Mesela yanına onun kaşlarına benzer bir halde gitmeyin.
Erkeklerin görselliğe önem verdiği çok aşikar bir durumdur. Vücudunuzun düzgün ve pürüzsüz olmasına dikkat edin. Bunun içinde düzenli spor yapın. Erkeler kendine bakan ve sporu seven kadınlardan çok hoşlanırlar. Hem kendilerine spor arkadaşı hem de vücut güzelliği olan bir sevgili gözüyle bakarlar.
Erkekler için kadınların sıktığı parfümlerde çok önemlidir. Onun yanında otururken ağır gelmeyen ve teninize en uygun olan parfümü kullanmaya dikkat edin. Çünkü koku insanı kendine çektiği gibi onu rahatsız da edebilir.ve asla unutulmayan bir meseledir kadının kokusu.
Fazla makyajı asla tercih etmiyoruz. Sade ve doğal kadınlar her zaman daha çok dikkat çeken kadın tipidir. Ancak sürekli aynı tonları da kullanmayın. Arada bir yapacağınız ton farkı bile sizin dikkat çekmenize oldukça fayda sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica