enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Hangi Özellikleri Kadınların Dikkatini Çeker?

Erkeklerin Hangi Özellikleri Kadınların Dikkatini Çeker?
A+
A-

Erkeklerin Hangi Özellikleri Kadınların Dikkatini Çeker
Erkelerde kadınlarda bir birlerinde çok özellikler aralar. Ancak bazı özellikler vardır ki olmazsa olmazdır ve asla vazgeçmezler. Bir erkekte aranacak özellikler ne olabilir ki? Hiç düşündünüz mü kadınların ağzından zengin olsun, parası olsun, evi , arabası olsun tarzı laflardan başka ne çıkabilir ki? Evet bu düşünce erkekler tarafından böyle algılanabiliyor. Ancak kadınların daha farklı özellikleri aradığı çok nettir.
Her ne kadar erkeklerden zor beklenen bir davranış olsa da kadınlar kibar ve anlayışlı erkekleri ararlar. Hayat müşterektir diyerek her alanda kendisine saygı göstermesini, kibar ve narin davranmasını isterler. Kendisine durduk yere bağıran, maçoluk yapan erkeleri çok itici bulurlar ve nezaketin ne kadar önemli olduğunu öncelikle savunurlar.
Kadınlar kendilerine bakan ve bakımlı olmayı çok seven insanlardır. Dolayısıyla sevgililerinde de aynı şeyi ararlar. Bakımlı, düzenli ve temiz olan erkeler en çok tercih edilen erkeklerdir. Ona sarıldığı zaman ter kokusu yerine güzel olan kendi teninin kokusunu ya da beğendiği parfüm kokusunu almak isterler. Ya da kendisi çok şık giyinmişken sevgilisinin özensiz giyinmesine tahammül edemezler.
Erkeklere güvenmek çok zordur kimi insanlar tarafından. Ne yaparsa yapsın güven sağlayamazlar. Kadınlar hayatlarında her zaman güvenebileceği kendisini yarı yolda bırakmayacağından emin olacağı ve her derdini sorununu rahatlıkla paylaşabileceği bir erkeğin olmasını isterler. Ancak bir erkek bu güveni ilk başta sağlayamazsa artık bundan sonrası için çok zordur.
Kadınların en çok dikkat ettiği şeylerden biriside sevgilisinin zekasıdır. Zeki erkeler her zaman daha çok dikkat çekerler. Kadınlar aslında zeki olmayan erkeklere tahammül edemezler. Her işin üstesinden gelebilecek ve akıllıca davranacak zeki erkekleri daha çok severler ve dikkatini çekerler.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica