Kadın.Net

Başa Çıkılması Zor Olan Erkekler…

Başa Çıkılması Zor Olan Erkekler…

Başa Çıkılması Zor Olan Erkekler
Her insanın hayatında anlaşılması zor olan ancak ondan vazgeçemediği bir erkek vardır. Belki oda sizin için değişmeye çalışmıştır ancak bunu başaramamıştır. Eminiz ki sizde ona değiştirmeye ve daha kolay anlaşılabilecek ve yaşanacak bir olarak yönlendirmeye çalışmışsınızdır. Unutmayın huy candır ve kolay kolay değiştiremezsiniz. Yapmanız gereken en kestirme yol onu olduğu gibi kabullenmek ancak bunu yaparken kendinizden ödün vermeden yapmanız gerekmektedir.
Sürekli sizi eleştiren bir sevgiliniz olabilir. Eğer eleştiriyi kaldıramayan biriyseniz bu durumla başa çıkmak oldukça zordur. Yapacağınız şey basit ve önemsiz eleştirileri görmezden gelin. Yeri gelince sizde onu aynı şekilde eleştirip ezici davranın ve kendini sizin yerinize koymasını sağlayın. Eğer buradan da çözüm alamadıysanız işiniz çok zor demektir. Görmezden gelerek aradaki tartışmaları azaltmaya çalışın o halde.
Çok sorun yaşanan ilişkilerde bir mesafe ve uzaklık çok önerilen bir durumdur. Daha az görüşün ve telefon vs.. daha az konuşun. Sizi özlemesini sağlayın ve sizin ondan uzaklaşmaya başladığınız hissini verin ona. Erkeler ne kadar zor insanlar olsalar da sevdikleri kişiyi kaybetmeyi kabullenemezler. Bu hissi ona vermeniz bazı şeylerin değişmesine yardımcı olacaktır.
Her yaşadığınız sorunda kendi açınızdan bakmayın. Hemen küsmek alınmak konuşmamak onu daha çok sinirlendirebilir. Bir düşünün belki bir sorunu vardır ve direk dile getiremiyordur. Bir de siz küserseniz kendisini daha çok yalnız hissedecektir. Ve sizden belki de kopmasına neden olacaktır. Oturun ve ona sakin bir konuşmayla yaklaşın sorunun ne olduğunu ve neden böyle davrandığını sorun. Emin olun tartışıp küsmekten daha iyi sonuç alırsınız.
Kendinizi ve sevgiliniz düşünüyorsunuz. Ona iyi davrandığınızı ancak onun size aynı şekilde davranmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Belki bu konuda haklısınız da. O zaman yapacağınız şey kendinizi ezdirmemek. Değerli, olduğunuzu ona fark ettirmek.Siz bunu yapınca o da karşısında değer vermeye layık bir kadın olduğunu anlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica