enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekleri Delirten Kadın Mesajları!

Erkekleri Delirten Kadın Mesajları!
A+
A-

Erkekleri Delirten Kadın Mesajları
Erkelerle kadınların aşka bakış açılarının farklı olduğunu bilmeyen yoktur eminiz ki. En basit örneği ise erkelere attığınız çoğu mesajda onları kızdırıp çıldırtabileceğinizdir. Belki siz çok iyi niyetle atmış olabilirsiniz ancak sevgiliniz için çokta iyi niyetli görünmeyebilir.
Sevgilinizi aradınız ve telefonu meşgul doğal olarak merak ettiniz tekrar tekrar arıyorsunuz. O sizin aradığınızı zaten görüyor. İşi bittikten sonra size dönecektir. Bunların üzerine attığınız neden meşgul bu telefon? Kimle konuşuyorsun sen? Gibi mesajlar sevgilinizi bütün iş yoğunluğunun içinde çıldırtmaya yetecektir.
Sevgilinizle konuşuyorsunuz ve karşılık olarak olumsuz bir cevap aldınız. Eminiz ki hepinizin ilk olarak attığı mesaj ‘’iyi sen bilirsin, tmm, benim işim var mesaj yazma, vs.. olacaktır. Bu mesaj erkekleri delirtmeye yeten bir mesajdır. Çünkü o size net cevap verirken siz ona trip atıyorsunuz ve erkekler trip atılmasından hiç hoşlanmazlar.
Sevgilinize uzun bir mesaj yazdınız ve yolladınız. Aslında yazılan mesajda alacağınız cevapta kısa ve net cevaplıdır. Siz konuşmayı uzatmak için öyle yazmışsınızdır. Aldığınız tek kelimelik cevapta hiç cevap yazmasaydın, yazdığım onca mesajın karşılığı bu mu? Diye attığınız ikinci mesaj ipleri koparacaktır.
Her zaman ki gibi sevgilinize mesaj attınız. Ancak sevgilinizin işleri o kadar yoğun ki telefonuna bakmaya vakti bile yok. Attığınız mesajı görmemiş olabilir. Siz gelmeyen cevap için iyi cevap yazma zahmetinde bulunma bile, zaten artık beni umursamıyorsun, bakmasa bir kısa cevaba bile tenezzül etmiyorsun vs.. mesajlarınız sevgilinizi sinirlendirecektir.
Erkekler hesap vermeyi ve sorgulanmayı sevmezler. Hele de işten çıkmış bütün gün iş stresinden kafayı yemiş bir adama ne yaptın bu gün? Mesajınız onun iyice sinire ve strese bağlamasına yeterli gelecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica