Kadın.Net

Kova Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Kova Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Dahilerin burcu olarak da ndlandırılan kova burcu erkeği özgürlüğüne düşkünlüğü ve hoş görü sahibi olmasıyla ön plana çıkmıştır. İnsanların dış görünüşünden çok zekalarına değer veren kovaların sıra dışı bir çekim alanı vardır ve bu sebeple kalabalıklar arasında fark edilebilir. Zekası ve olaylara getirdiği farklı bakşı açısıyla kadınları etkiler.renkli bir kişiliğe sahiptir. Hayata ve olaylara farklı bir boyuttan bakar ve sevdiği kadından bu durumu desteklemesini ve onaylamasını ister. Çevresinde olan biten her şeyi keşfetme yeteneği vardır. Bu sebeple her durumdan pay çıkarır ve ders alır. Arkadaşlarının ilişkilerini de gözlemleyerek nerede hata yaptıklarını görür ve aynı hataları kendi ilişkisinde yapmamaya özen gösterir.
Kova Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
Hem aşk hayatında hem de arkadaşlık ilişkisinde son derece hoş görülü olan kova erkeği aynı anlayış ve hoş görüyü karşısındaki insandan da bekler. Asla kıskanç bir erkek değildir. sevdiği insana ya da eşine karşı hep sevecendir ve ona iyi davranır. Eğlenceli bir erkektir. Onunla vakit geçirirken asla sıkılmayacaksınız. Aradığı kadının özellikleri arasında onun değişken yapısını ve ruh halini anlayan ve firilerine saygı duyan kadın tipi vardır. Eğer böyle biriyseniz bir kova erkeğiyle ömürünüzün sonuna dek mutlu olabilirsiniz. Özgürlüğüne düşkün olduğu için bu yönde kısıtlanmalardan hoşlanmaz ve sizden hemen kaçıp başka arayışlar içine girebilir. Duygusal bir yapıya sahip değildir ve duygularını belli etmekten pek hoşlanmaz ama deli dolu bir aşıktır.
Bir kadında güzellik dışında zekayada önem veren kova erkekleri erken yaşlarda evlenmeyi pek tercih etmezler. Doğru kadını bulduğunda ona tutkuyla sarılırlar. Evlendikleri kadına sadıktırlar ve sadakat onlar için olmazsa olmazlardandır. Özgürlüğünr düşkün kova erkeği evlendiğinde yine bu özgürlüğüne devam eder ve eşinede aynı özgürlüğü tanır. Renkli bir sosyal hayata sahiptir ve sevdiği kadından buna saygı duymasını bekler. Arkadaşlar geçirilen zaman ve arkadaş toplantıları onlar için önemli olduğundan eşininde kendisi gibi sosyal biri olmasını ister. Bir kova erkeğiyle birlikte olan kadın büyük mutluluklar yanında üzüntüye de hazır olmalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica