Kadın.Net

Kızıl Kadına Söylememeniz Gerekenler!

Kızıl Kadına Söylememeniz Gerekenler!

Kızıl Kadına Söylememeniz Gerekenler
Kadınlara söylemeniz gerekenlere çok dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü kadınlar yapısı gereği erkeklerden daha hassas ve alıngandırlar. Onların saçına, giyimine, hobilerine sevdiği şeylere eleştirel yaklaşmanız sevdiğiniz kadını elden kaçırmanıza, hoşlandığınız kadın ise onu elde etmeden kaybetmenize neden olabilir.
Özellikle saçlar hakkında kadınlara yapılan eleştiriler onları tahammül edilemez bir canavara çevirebilir. Şimdiye kadar sarışınlar hakkında bir çok şey duymuşsunuzdur. Peki ya kızıl saçlı kadınlar için söylenen ve onların bunu asla kabullenemediklerini biliyor musunuz. Bu yazımızda kızıl saçlı bir kadına asla söylemeniz gerek şeyleri bulabilirsiniz. Ve bir erkek olarak eminiz ki bu size çok lazım.
Kızıl saçlı bir kadına asla söylememeniz gereken en önemli laf saçlarının kıyafetine uymadığıdır. Bu laf kızıl saçlı bir kadın için hakaretten başka bir şey değildir. Çünkü bir kadın saçını kızıla boyatıyorsa o bunun tarzını ve zevkini gösterir sizin bu lafınız da onun kendisine yapılan bir yanlıştır.
Kızıl saçlı kadınlar için çok sık kullanılan ancak onların sevmediği laflardan birisi de şarap benzetmesidir. Eğer siz bir kadına şarap gibisin derseniz emin olun ki bu bir daha asla o kadına yaklaşamayacağınızın göstergesidir. Çünkü bu lafı sizden duyduğu gibi başkalarından da duymuştur ve artık bunalma noktasındadır.
Bir kızıl kadına başka halini düşündün mü demek sizin için felaket düşünülmesi demekle aynıdır. Kızıl bir kadına sarışın yada esmer halinin nasıl olabileceğini düşünüp düşünmediğini sormak onu beğenmediğinize işarettir. Bu da sizin için yol göründü demektir beyler.
Biz kızıla sen doğal sarışın mısın demek gibi bir şeydir sen doğal kızıl mısın demek. Kızıl bir kadına bu soruyu sormayın beyler. Beklenmeyen bir cevap alabilirsiniz. Kadının saçı onun için çok önemlidir. Saçıyla ilgili eleştiriler onu size kaybettirir. Asla ve asla bir kadını elde etmek istiyorsanız saçına yönelik eleştiriler de bulunmayın. Hele bu kadın kızılsa ve yukarı da saydığımız laflardan birini ona karşı kullandıysanız işiniz vahim demektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica