enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınlar Erkeklerden Ne İster?

Kadınlar Erkeklerden Ne İster?
A+
A-

Kadınlar Erkeklerden Ne İster
Kadınlar gözü yükseklerde görünürler her zaman. Oysa ki kadınları mutlu etmek o kadar da zor değildir. Yapmanız gerekenler çok basit ve kolay yöntemlerdir. Onları en basit sevgi sözcükleriyle bile kandırabilirken neden büyük işlerle uğraşasınız ki . Eminiz ki erkeklerin en büyük sıkıntısı budur. Bir erkek olarak yanınızda ki kadın için yapmanız gerekenler yazımızda ki kadar basit şeylerdir.
Eğer bir kadın sizin için hazırlanıp bir şeyler yapıyorsa sizde bir erkek olarak aynı özeni yanınızda ki kadın için gösterebilirsiniz. Ne giydiğiniz önemli değildir. Zaten kadın buna dikkat etmez sadece onun için bir şeyler yaptığınızı düşünsün yeter.Dedikleri çok doğru: kadınlar yakıcı giyinen erkeklere gerçekten bayılırlar. Onun için bir şeyler yaptığınızı bilmesi bir kadın için ona değer verdiğinizin göstergesidir.
Kadın için çok önemli şeylerden biride onlar için bir şeyler yapmanız gerekiyor. Mesela bir akşam yemeğine çıktınız, ya da arkadaşlarınızla eğlenmeye çıktığınız da onunla beraber dans ederek onu mutlu edebilirsiniz. Bu kadına kendisini özel hissettirecektir. Erkekler bu konuda kadınlar kadar istekli olmasalar da onları mutlu etmek için yapabilirler.
Kadınlar erkekler gibi değillerdir. Erkeklerin sevgisini önemsemesiniz onlara karşı yaptıkları hareketlerden çıkarırlar. Bir kadın size mesaj atıyorsa ve siz ona geç cevap verirseniz kadın bunu sorun yapabilir size. Ona geç cevap vermeniz kadını düşünmediğinizi onunla ilgilenmediğinizi gösterecektir. Şimdi, kadınlar ve erkeklerin iyi bir iletişimin nelerden oluştuğu konusunda farklı düşüncelere sahip olduğu bir sır değil ve demiyoruz ki o aradığında herşeyi bir kenara bırakmak zorundasınız. Kadınlarla o anda konuşmak fırsatınız yoksa bile en azından müsait olmadığınızı gösterecek bir mesaj yetecektir.
Ayrıca bir kadın için önemli olan şeylerden biri de onu sadece seks objesi olarak görmediğinizi göstermektir. Yolda yürüyorsunuz mesela onu durdurup bir anda öpebilirsiniz. Gerçekten kadınların erkeklerden istediğini yapmak için, hiçbir sebep yokken sürpriz bir öpücüğü deneyin; buna bayılacaktır. Buna bir de biraz elini tutmayı eklerseniz, günlerce yüzü gülecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica