enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Yaptığı Hatalar

Erkeklerin Yaptığı Hatalar
A+
A-

Erkeklerin Yaptığı Hatalar
Erkekler ilk buluşmalarında çok dikkat ederler. Yaptıklarına, attıkları adımlara vs.. her şeyin yolunda gittiğini karşısında ki kadını etkilediğini düşünürler ancak gelin görün ki her şey tam da bekledikleri gibi geçmemiştir. Onların iyi ve güzel yaptıklarını düşündükleri şeyleri ya da etkileyici buldukları şeyleri kadınlar o kadar çekici bulmazlar.
Kadınlar çok duygusal ve hassas oldukları için onların yanında duygusal anlayışlı işler yapmak çok önemlidir. Örneğin otobüste iken binen yaşlı adama veya kadına yer verirseniz kadınların gözünde önemli bir artı kazanırsınız. Çünkü kadınlar bu durumdan erkeklerin duygusallık ve hassasiyetlerini ölçerler. Böyle bir fırsatı elinize geçirirseniz kesinlikle kaçırmayın.
Kadınlar sinirlerini kontrol eden erkekleri daha çok tercih ediyorlar hayatında. Onlar için önemli olan sinirli stresli anlarında bile kendilerini kontrol edip karşı tarafa karşı kırıcı davranmayan erkekler önemlidir. Agresif kişilik sergilemek izleniminiz için eksi nottur. Stres ve öfke yaratan durumlara karşı dayanıklı ve tedbirli olmak gerçek erkeğin işidir.
Kadınları çok etkileyen şeylerden biri de erkeklerin parfüm sıkmalarıdır. Erkekler güzel kokmak ve kadınları etkilemek için çoğu zaman en etkili ve en kalıcı parfümleri sıkarlar. Ancak bunun bu şekilde yapmak yerine daha az parfüm sıkmanızı tavsiye ederiz. Size tavsiyemiz parfüm sıkmadan önce kokusuz vücut losyonu kullanın. Losyonun içindeki yağlar sıktığınız parfümün vücudunuzda daha kalıcı olmasını sağlar.
Kadınlar için çok önemlidir sevgi sözcükleri söylemek. Ancak bunları yeri ve zamanında yapmanız çok önemlidir. Onlara hitabınız çok önemlidir yaptığınız kadınlar için bir artıdır. Ona iltifat ederken ve ya cümlenizi bitirirken ismiyle hitap edin. Bu ona sizin sadece ona odaklandığınızı düşünmesini sağlayacaktır. Ancak bu hitaplarınız hep arkadaş modun da olmamalıdır. Çünkü kadınlar bir yerden sonra kendisini özel hissettirecek hitapları duymak ister.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica