enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Ayrılma Yöntemleri!

Erkeklerin Ayrılma Yöntemleri!
A+
A-

Erkeklerin Ayrılma Yöntemleri!
Erkeklerin hayatlarında kadınlarla alakalı şeylerde her konuda plan ve taktikleri olduğu gibi ayrılma konusunda da belirli bir planları vardır. Erkekler kadınları çok iyi bildikleri için sıkı bir cümle bir iki duygu gösterisi ve iş tamam. Karşı tarafı kırmadan kavga gürültü olmadan ayrılmayı başarmıştır. Peki bunu nasıl yapıyor merak ediyor musunuz. Bu yazıyı okuyarak anlayabilirsiniz.
Eğer ayrılmaya karar verdiyseler sevgililerinin yanına giderken çok dikkatli olurlar. Ondan ayrılacağınız için mutlu olduğunuz hissini vermeyin ona. Sakin net ve kararlı bir biçimde konuşmaya başlarlar. Mesele çok basittir onlar için. Ayrılmamız gerekiyor artık seninle olmuyor demek gelir içlerinden ancak bunu daha kibar yolla söylerler. Ve sizin görünüzde bir artı kazandığını düşünürler. En sık kullanılan sözdür “Benim için de çok zor ama ilişkimizi değerlendirmeliyiz” . Bu durumda sevilisini ilk olarak şaşırtır .
Kendilerini her zaman haklı gördükleri için burada da burunlarından asla kıl aldırmayacaklardır. Siz ilişkiniz için bir şeyler söyleme, yapma çabasında olsanız da erkek zaten bu sözleri söyleyerek kararını vermiştir. Sizin suçlamalarını kabullenip haklı olduğunu da vurguluyorsa ve şuan içinde bulunduğunuz durumun değişmediğini söylüyorsa ayrılık bir adım daha yaklaşmıştır sizin için. Çünkü bu erkeklerin ilişkide yapmadıkları ancak ayrılıkta yaptıkları kararlılıktır.
Erkekler bütün bunları yaparken aslında mutlu olsalar da size karşı üzgün bir tavır sergileyebilirler. Bu sadece kandırmacanın bir devamıdır. Çünkü sizi kırdığının farkındadır ve az da olsa kendisinin de üzüldüğünü gösterip size karşı durumu hafifletmek için size karşı duygu gösterisi yapacaktır. Bu yolla aslında sizi önemsediğini vurgulamaya çalışır ve sonuç olarak ne kadar önemsese de yapacak başka bir şeyin olmadığını hissettirir size.
Ve son olarak kullanılan bir yolda ayrılık aşamasında aslında onu önemsediğinizi değer verdiğinizi ancak ayrılıktan başka yol olduğunu gösterirken başvuracağı yol sizinle geçirmiş olduğu güzel anlarınızdan bahsetmektir. Bu yolla ayrılığı daha kolay ve tartışmasız hale getirdiklerini düşünürler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica