Kadın.Net

Erkeklerin Anlatamadığı Şeyler!

Erkeklerin Anlatamadığı Şeyler!


Erkeklerin Anlatamadıkları
Erkeklerin en çok spor düşkünlüğü olduğunu bilmeyen yoktur. Ancak bilinmeyen bir şey vardır ki oda erkeklerin spordan sonra tek düşündükleri şey yemektir. Onlar ne kadar spor yapsalar da yine yemek yemek isterler.

Sevgiliniz çok romantik bir erkek olabilir. Ancak bilmeniz gereken bir şey var ki erkekler sevgililer gününden nefret ederler. Onlar için bu günün anlamı olmamalıdır. Sevgi tek bir güne sığdırılmamalıdır.

Kadınlar duygusal olarak kırıldıkları incindikleri zaman bunu hemen yansıtırlar. Ancak erkekler böyle değildirler. Onlar kolay kolay bu duygularını açığa vurmazlar. Yapıları gereği serttirler ve hiçbir şeyden etkilenmediklerin gösterirler kadınlara.

Erkeler kız arkadaşlarının, sevgililerinin giyimlerine çoğu zaman karışırlar. Ancak erkeleri kadınların giydikleri şeyler değil kıyafetin dışında açıkta kalan yerleri daha çok ilgilendir. Erkekler için çoğu zaman ten, beden daha baskın gelir.

Herkes tarafından bilinen şeydir erkeklerin kız arkadaşlarıyla seks düşündüğü ancak bilinmeyen bir şey vardır ki erkekler bazı kız arkadaşlarıyla seks düşünmezler. Onları sadece olduğu gibi kabul ederler. Eğer bir erkek bir ay boyunca sekse yönelmediyse o kız arkadaşıyla daha seks düşünmez.

 Bazı erkekler saçlara çok önem verirler. Hem azlığı çokluğu bakımından hem de görünüşü bakımından. Kimi erkeklerin saç takıntısı vardır saçları dökülmesin diye her yolu denerler. Kimi erkekler ise bunu hiç umursamazlar.

Erkeklerinde kızlar gibi kilo takıntıları vardır. Kilo aldıklarını göbek yaptıklarını düşünürler. Kızlar arkadaşlarına teselli vermek için kilolu olmadıklarını söylerken erkekler tam tersi gerçekçidirler ve kilo aldığını ve biraz zayıflaması gerektiğini söylerler.

Erkekler kız arkadaşlarını yada yeni hoşlandıkları kızları dışarı çıkarmak isterler. Ancak bu konuda büyük tedirginlik yaşarlar. Her ne kadar rahat olarak görünseler de aslında bu konuda çok çekingendirler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica