enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Vücut Diliyle Kadınlara Ne Anlatıyor?

Erkekler Vücut Diliyle Kadınlara Ne Anlatıyor?
A+
A-


Erkekler Vücut Diliyle Kadınlara Ne Anlatıyor

Erkekler kimi zaman kadınlara karşı konuşarak değil vücut diliyle ifade ederler kendilerini. Araştırmalara göre erkekler konuşmaktansa vücut dillerini kullanarak kadınların karşısında daha etkili olduklarını düşünürler.

En çok kullandıkları yöntem gözlerinize bakmaktır. Erkekler için gözlere etkileyici bakmak ve gözlerle kadınları etkilemek çok önemlidir. Gözlerinize uzun uzun bakması size karşı duygularının olduğunu ve sizden etkilendiğini ifade etme yöntemidir. Normal şartlarda 5 saniyede fazla bir göz teması olmaz ancak bir erkek bu konuda yoğun bakışlara sahipse bir düşünün.

Erkeklerin gülümsemeleri de kadınlara vermek istedikleri mesajın etkileri yatmaktadır. İçten bir gülümsemenin yüzün bütün kaslarının kullanılmasıyla oluştuğunu söylüyor araştırmacılar. Erkeklerin gülüşlerinden samimiyetlerini anlamanın çok kolay olduğunu söylüyorlar. Erkek eğer gerçek bir gülümsemeye sahipse bundan etkilenmek kolay olur. Ancak erkeğin suratında yarım bir gülümseme varsa bu size karşı bir samimiyetsiz olduğunu belirtir.

Araştırmalara göre oturuş tarzı da erkeklerin kendileriyle alakalı vücut dilinde anlatmak istedikleri şeyler varmış. Mesela otururken baş parmakları bir birine değen erkek kendine güvenmeyen ve bu yüzden böyle oturan bir erkektir dedi. Bu konumda ki erkeklerin sizlerin onlara ilgi göstermesi gerektiğin söylüyorlar. Sizden ilgi beklediklerinin bir cevabıdır bu. Eğer bir erkekten hoşlanıyorsanız ve onun böyle bir durumunu hissetiyseniz onu kaybetmemek için ilginizi esirgemeyin kendisinden.

Erkeklerle ilgili bilmeniz gereken bir diğer şeyde erkeklerin sizden etkilendiğini sizinle ilgilendiğini gösteren davranışıdır. Bir erkek sizden etkilendiğini sizinle konuşurken göz göze geldiğiniz zaman gülümseyip başını yana eğiyorsa bu sizden etkilendiğini gösterir. Böyle durumlarda elinize geçen fırsatı kaçırmayın ve sizde ona yönelik davranışlarda bulunun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica