enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlişki Uzaktan Nasıl Sürdürülür?

İlişki Uzaktan Nasıl Sürdürülür?
A+
A-

Uzaktan İlişki Yürürmü
Kadınlara göre daha zordur uzaktan bir ilişki devam ettirmek. Onlar daha hassas bakarlar ilişki konusunda yakınlık ve birlikteliğe. Ancak erkekler böyle değildir. Uzaktayken bile gayet güzel bir ilişki sürdürebiliyorlar. İlişki konusunda her alanda olduğu gibi bu konuda da daha başarılıdırlar. Peki bunu nasıl yapıyorlar. Öncelikle yeni gelişen teknolojiyi kullanmak onlar için çok önemli bir maddedir. Kadınlar her ne kadar bunu kabullenmeseler de erkekler çok zeki kıvrak birkaç hareketle kadınlara her şeyi unutturup sağlam bir ilişki devam ettirirler.
Erkekler kadınlara göre daha ciddiyetçi ve gelecek düşünürler. Onlar için ellerinde bir iş ve ya bir diploma olması gerekmektedir. Bunun için ilk olarak sevgililerini karşılarına alarak gelecek hakkında güzel bir konuşma ve plan yaparak sizi buna alıştıracak ve kabullendireceklerdir. Sevgiliniz sizin için belki çok önemlidir ancak birkaç zamanlık ayrılık gelecekte temelli birlikte olmaya değecekse eğer bunu yapmanız gerekmektedir. Kadınlar ayrı kaldıkları zaman sevgililerinin özgür ve rahat olacaklarını düşünürler ve kıskançlık sorunları çıkarabilirler. Bu noktada erkekler yine çok zeki bir tavırla size hep sadık ve bağlı kalacaklarını hissettirler. Bu noktada en çok kıskançlıklara dikkat etmeniz gerekiyor çünkü ilişkiniz kıskançlıklardan dolayı tehlikeye girebilir.
Bu uzun ayrılık noktasında iletişim çok önemlidir. Erkekler bilirler ki kısa mesafede bile gün içinde iletişim kadınlar için çok önemlidir. Bu durumda erkekler yeni teknolojiye ayak uydurmayı çok iyi bilirler. Her an elinizde evinizde iş yerinizde teknoloji artık çok yaygındır ve dünyanın öteki kutbunda olsanız bile iletişimden yana bir aksilik çıkmayacağını her an her şekilde görüşebileceğini kadınlara anlatırlar ve gerçekten seviyorlarsa bu konuda çok dikkatli davranırlar. Görüntülü konuşmalar ile yan yana gibi olduğunuzu her an hissettirirler size.
Tüm bunlar ne kadar olsa da Tabi ki yan yana olup dokunmak sarılmak öpmek gibi olmayacaktır ancak bunu size başarılı bir şekilde unutturacaklarıdır. Bunu neden ayrı kaldığınızı ve neden ayrı kalmak zorunda olduğunuzu anlatarak zamana ihtiyacınız olduğunu hatırlatarak koruyacaktır. Bu sizin için tabi ki zor olacaktır hele birde yeni arkadaş çevresi edindiyseniz işiniz daha zor beyler. Kadınlara önerimiz ne kadar güvenirsen o kadar kafan rahat olacaktır. Tabii ipleri elinden bırakmadığın sürece…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica