enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Sınıfta Nasıl Kız Tavlar?

Erkekler Sınıfta Nasıl Kız Tavlar?
A+
A-

Erkekler Sınıfta Nasıl Kız Tavlar
Kimi erkeklere göre okul çok boş ve sıkıcı bir şeydir. Ancak bu okulda hatta sınıfında çok güzel ve çekici bir kız varsa o okul ve ders erkek için aslında görünmez bir hal alabilir. Peki erkekler bu durumda ne yaparlar. Sınıfında ki kızı nasıl tavlarlar. İşte bu yazımız sizin için çok önemlidir.
İlk olarak sınıfa giren kızlar arasında en güzel ve en çekici olanı beklerler. Onu buldukları zaman ise yaptıkları ilk şey gidip yanında oturmak oluyor. Ancak erkekler bu konuda çok akıllı oldukları için kadınlara direk olarak yapışmazlar. Daha gizemli ve sakin bir tavır içerisinde belirli bir mesafeden konuşurlar. Bu şekilde ona varlığınızı hissettirip olası bir konuşma ortamı sağlamış olursunuz. Yakınında bulunmanız size bir soru sormasına fırsat vermek olarak görülür erkekler tarafından.
Kadınlar çok sessiz erkekleri bir de çok konuşan erkekleri sevmezler. Kadınlar için önemli olan zeki ve güzel konuşan ereklerdir. Dersinizle alakalı her konuda konuşup fikirlerinizi öne sürerler. Bu kadınların dikkatini çekmekte bir yoldur. Orta bit yol bulurlar ve derste konuştukları zaman sizlerin tepkilerini ölçerler. Erkekler için bu çok önemlidir. Çünkü sizin tepkisiniz doğrultusunda size belli etmeden daha da çok beğeninizi çekmeye çalışacaklardır.
Erkekler arasında çok başarılı olmak inek tabiriyle değerlendirilir. Ancak bunu böyle görmeyin. Çünkü kadınlar için çalışkan erkekler çok önemlidir. Hele bu sınav ve ödev dönemlerinde kendilerini göstermek için bir fırsattır erkekler için. Beraber çalışma ortamları ayarlayarak bunu iyi kullanırlar. Ve her iyi başarıda bir adım daha yaklaşırlar size.
Hiçbir şey yapmadan kadınları ele geçirebileceklerini düşünmez erkekler bunun için de her fırsatı değerlendirirler. En basit fırsat ise sıkıcı geçen dersler de sizinle konuşup ilginizi başka şeylere çekip konuşma ve yaklaşma ortamı sağlayacaklarıdır. Küçük bir kağıda komik bir şeyler yazıp çizip önünüze koyarak sizi güldürmeye ve dikkatinizi üzerinize çekmeye çalışırlar. Böylece ortak konulardan özele inebilirsiniz. Notlarınızı paylaşabilirsiniz. Bu da taktiklerin temelini oluşturmaktadır. Burada önemli olan arkadaşlık bağınızı yükseltmektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica