enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler İlk Buluşmada Nasıl İyi İzlenim Bırakırlar?

Erkekler İlk Buluşmada Nasıl İyi İzlenim Bırakırlar?
A+
A-

Erkekler İlk Buluşmada Nasıl İyi İzlenim Bırakırlar
Erkekler her şeyden önce ilk defa yemeğe çıkacakları kadına rezil olmamak için çok dikkatli davranırlar. Onların bu dikkati çoğu zaman karşısında ki kadında güzel izlenimler bırakmaktadır. İlk olarak eğer sevgilisiyle yemek konusunda anlaştılarsa her zaman sevgilisinden önce orada olur. Bu çok önemlidir. Sevgilisi gelince her şey hazırdır isteyeceklerine çoktan karar vermiştir. Çünkü bilir ki kadınlar ne istediğini bilen erkeklerden çok hoşlanırlar.
Sohbetler sırasında her zaman kadınları etkileyen, güldüren güzel şeylerden bahsederler. Karşısında ki kadını mutsuz şeylerle üzüp boğmaz her şeyin zamanı geleceğini bilir. Düzel bir yaşamları olmasa da karşısındakine bunu güzel bir şekilde olduğuna dair hissettirir.
Yemekler konusunda çok akıllıca davranırlar. Sos, ketçap, mayonez soğan, sarımsak tarzı yemeklerden uzak dururlar. Bu tarz yemeklere güven olmayacağını ve karşısında ki kadına rezil olmaması gerektiğini çok iyi bilirler.
Ayrıca erkekler buluşmaya gelirken özenle hazırlanırlar ancak bunu doğal bir hazırlanma yaparak abartıyı karşı tarafa hissettirmezler. Bununla beraber sizinle konuşmalarına çok dikkat ederler. Her şeyi detayına indirgemezler daha ilk buluşmada kendilerinde de gizem bırakırlar size de. Asla hesabı size ödetmezler bu erkekler için çok önemli bir meseledir.
Erkekler eski ilişkileriyle ilgili konuşmayı tercih etmezler. Çünkü kadınların ne kadar kıskanç ve tahammülsüz olduklarını bilirler. Kadınlar tarafından böyle bir durumda çok beğenilen bir erkek olarak değil çok çapkın olarak görüleceklerini bilirler.
Erkeklerin zekice davrandığı konulardan biride kadınların mesleğini öğrendikten sonra onlarla iş konusunda konuşmazlar. Bilirler ki kadınlar bütün gün iş güçten yorulduktan sonra tekrar iş güçle konuşmak istemez.
Giyimlerine çok dikkat ederler ayrıca. Takım elbise kadınları çok boğar. Çünkü bütün gün zaten iş hayatı onu sıkmıştır. Ve yine aynı iş hayatını anımsatan kıyafetler daha da sıkar onları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica