enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Gruptan Nasıl Kız Tavlar?

Erkekler Gruptan Nasıl Kız Tavlar?
A+
A-

Erkekler Gruptan Nasıl Kız Tavlar
Erkeklerin her alanda kız tavlama taktikleri olduğu gibi belirli bir grup içinden de kız tavlama taktikleri vardır. O kadar kızın arasından hoşlarına giden bir kızı nasıl seçerler. Nasıl onu diğerlerinden ayrı görürler. İşte erkeklerin bu konuda da uyguladıkları yöntemleri vardır ve çoğu zaman da bu taktik yerini bulur.
Erkeklerin bu konuda ki yöntemi ikiye ayrılıyor. Ya tek başına ya arkadaşıyla. Hedef aldıkları nokta ise kadının kendi yaşamsal dünyasını, cinsel hayatını etkileme noktasıdır. Kadınları genelde gruplar halinde dolaşırlar. Kolay kolay bir kadını tek başına göremezsiniz. Erkekler de bu noktada kız keserlerken genelde grup halinde dolaşan ve bu grup içinde ona farklı gelen kadınlara daha yönelik olurlar.
Erkekler bir kadın grubundan hoşlarına giden kadına yaklaşmak için hemen hemen her yolu deneyecektir. Kimi zaman açık verdiklerinde arkadaş çevresini bunu fark edip onu uzaklaştırabilir. Çünkü niyetini direk ortaya döken erkekleri sevmezler. Erkeklerin bu noktada yaptığı şey ise sadece hoşlandığı kişiye bunu hissettirmek ve zaman kazanarak kendisine çekmektir. Bu noktada dikkatli olmanız gerekiyor bayanlar. Eğer sizi etkilemeyi başardıysa bunu herkese söyleyerek saygınlık kazanmaya da devam edecektir. Her şey erkeğin size ve grubunuza yaklaşımına göre şekillenecektir.
Erkeklerin bu konuda ki diğer bir taktiği ise hoşlandığı kadınla sürekli göz temasına girerek ona farklı olduğunu hissettirmektir. Koca bir grup kadının içinde bir tek erkek var ise muhtemelen kadınların bir kaçı belli etmeseler de ondan etkilenmiştir. Ancak erkeğin aklında ki kişi bellidir. Ve bunu kaçamak bakışlarıyla size ayrı gülüşleriyle belli edecektir.
Erkekler için önemli konulardan birisidir hoşlandığı kıza dokunmak istemek. Ancak bunun için zaman ister kadın yada yaklaşımda bulunmaz. Burada devreye erkeklerin sinsi taktikleri girecektir. Yolda yürürken sizi arabalardan korumak için kenara çekme bahanesiyle ilk dokunuşu yapabilirler. Burada amaç sizi korumak gibi görünerek hem size dokunmak hem de size karşı güven kazanmaktır. Toplu bir fotoğrafta ya da arkadaş grupları içerisinde size yaklaşmak ve poz vermek amaçlı dokunabilir. Burada sizin tepkinizi ölçmektir amaç. Eğer rahatsız olmuyorsanız bu konuya devam eder. Rahatsız oluyorsanız başka yollar deneyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica