enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kavitasyon yöntemi ile zayıflama

Kavitasyon yöntemi ile zayıflama
A+
A-

Dengesiz ve yanlış beslenme, abur cubur ve fast food tüketimi ve tabiî ki harekesizlik vücutta yağlanmaya ve ilerisi için de oboziteye neden olur. Şişmanlık ya da obezite sadece görüntü problemi değil aynı zamanda büyük bir sağlık problemidir ve bir an önce çözülmezse ağır hastalıklarla birlikte ölümcül hastalıklara dahi neden olabilir. Aşırı yağlı yani obez ya da ideal kilosunu çoktan geçmiş birinde kolestrol, diyabet, kalp ve damar hastalıkları, eklemlerde problemler ve sindirim sorunları başta olmak üzere daha pek çok hastalık görülmektedir ki bu hastalıklardan pek çoğu tedavi edilmezse ve kilo verilmezse çok üzücü sonuçlara neden olabilir.

kavitasyon zayiflama

Fazla kilolardan doğru diyet ve egzersizle kurtulmak hem fit ve estetik bir görünüme hem de sağlığınıza kavuşmanız mümkün elbette. Bir de kavitasyon yöntemi ile ağrısız, acısız ve dengeli olarak sağlıklı bir şekilde kilo verebilmek gibi bir alternatifiniz var. Yağ hücrelerinin sıvılaşmasını sağlayan Kavitasyonel ultrasoundlar yöntem invaziv olmayan bir uygulamadır. Elektroporasyon yöntemi, yağları parçalayan enzimlerle birleştirilerek, yoğun yağ dokusu serbestleşmesi sağlanmakta ve bu sayede yağ yakımı başarıyla gerçekleştirilmektedir. Kavitasyon yöntemi ile gerçekleştirilen yağ yakımında kullanılan cihazın endolift teknolojisi ile parçalanan yağlar atık madde konumuna gelerek vücuttan uzaklaştırılmaktadır.

Bu yöntem karın, kalça, basen gibi bölgesel yağlanmalarda da son derece etkilidir. İlk seansta hemen fark edilir sonuçlar gösterebilen yöntemde bölgesel yağlar fibrotik selülitteki nodüler görüntüyü parçalamak suretiyle yakılarak, incelme sağlamaktadır. Bu etkili yöntem sonrasında uygun bir diyet ve spor sayesinde etkili ve ömür boyu fit bir görünüm sağlanabilir ve fazla kilolardan sonsuz kadar kurtulma sağlanabilir. Kavitasyon yöntemi ile zayıflarken aynı zamanda selülitlerden de kurtulmak mümkün. Selülit bilindiği gibi bölgesel olarak meydana gelir, bu yöntemle bölgesel yağlardan kurtulurken beraberinde selülitlerden de arınma sağlanabilmektedir. Bu yöntemin en büyük avantajları ve bugüne kadar uygulanmış yağ yakma yöntemlerinde bulunmayan, yağ yakılan bölgede bir daha yağın birikmemesi özelliğidir. Bu yöntem yaş sınırlaması olmadan, yeni doğum yapmış ve emziren annelerde dahi kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica