enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınların Yalanları

Kadınların Yalanları
A+
A-

Genel bir düşüncedir erkeklerin ilişkide oldukça fazla yalan söyledikleri. Ancak bu doğru değildir. Çünkü kadınlarda erkekler kadar yalan söylüyorlar ilişkilerinde. Belki buna mecbur kalıyorlar ama yalanın affı masumu olmaz değil mi? İşte bakın kadınların yalanları.
Kadınlar yapıları gereği kıskanç insanlardır. Kimi zaman eşlerini sevgililerini kendi ailelerinden bile kıskanırlar. Ama gelin görün ki sevgililerine ya da eşlerine her zaman seni kıskanmıyorum, neden kıskanacakmışım ki ? derler. Ancak bu büyük bir yalandır. Biz kıskanmayan kadın görmedik şuana kadar eminiz ki sizde görmediniz.
Kadınların Yalanları
Kadınlar partnerlerinin arkadaş çevrelerini pek sevmezler. Ancak buna rağmen partnerlerinin arkadaş çevreleriyle çok zaman geçirirler onlarla beraber. Partnerlerine de arkadaşlarını ve onlarla vakit geçirmeyi seviyorum derler. Bunun asıl sebebi ise kıskançlıktır ve bunu açıkça dile getiremediği için bu yalanı seçer.
Onu kızdıracak bir konu olmuştur ama o inatla size bu konuyla ilgilenmediğini ve umurunda olmadığını söyler. Buda yalandır aslında. Çünkü kadınlar kendilerini kızdıran bir konu varsa ortada en küçük detayına kadar her şeyi merak eder ve ilgilenir onunla. Ancak size belli etmemek için umurunda olmadığı yalanını söyler.
Erkekler sevgililerinin yada eşlerinin geçmişiyle oldukça fazla ilgilenirler. Kadınlardan farklı olduklarını düşünen ve çok kıskanç olan insanlar olarak sevgililerinin geçmişlerini merak ederler. Bu yüzden de kadınların çok sıklıkla söylediği yalandır ilk aşkım sensin, senden önce kimse olmadı sözü.
Kadınlar sevgililerinin annelerini pek sevmezler. Nedeni bilinmez ama daha tanımadan ilk başlarda bile soğuk davranırlar. Ancak sevgililerine annesini çok sevdiğini ve çok yakın bulduğunu söylerler. Erkekler bu sözlere ne kadar inanır bilemeyiz ama kadınlar anne konusunda oldukça fazla kullanırlar bu yalanı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica