enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekleri Kızdıran Mesajlar

Erkekleri Kızdıran Mesajlar
A+
A-

Çoğu zaman sevgilinize attığınız mesajın ardından sorun yaşadığınız olmuştur. Belki bilinçli olarak davranmak istemediğiniz halde davranmışsınızdır. Bazen de anlayışsızca, alıngan, umursamaz şekilde attığınız mesajlarınız vardır ki erkekler bu mesajlarda deli olmamak için zor tutarlar kendilerini. Gelin bakalım neymiş bu mesajlar.
Erkekleri Kızdıran Mesajlar
Dedik ya kadınlar yapıları gereği alıngan kişiliktedirler. Sevgilinizden yapmasını istediğiniz bir şey talep ettiniz. Ancak sevgiliniz sizinle aynı fikirde olmadığı için bu reddetti. Bu durumda peki, iyi tamam, gibi yazdığınız mesajlar ona yetmektedir. Erkekler sorgulanmaktan hiç hoşlanmazlar ancak kadınlar ise sorgulamaktan vazgeçmezler. Aradınız ve teli meşgul. Hemen attığınız mesaj kimle konuşuyorsun sen, oluyordur genelde. Bu mesaj erkeklerin en sinir olduğu mesajdır.
Kadınlar uzun uzun mesaj yazmaktan sıkılmazlar. Hatta tek kelimelik mesajları bile uzun uzun yazarlar. Sevgililerinden de aynı şekilde uzun uzun yazmalarını beklerler. Ancak erkekler kısa ve net yazarlar genelde. Bu yüzden kadınların yazdığı ilk mesaj yazdığımın onca mesajın cevabı bu tek kelime mi? Vs.. bu da erkekleri kızdırmaya yeten bir mesajdır.
Onca saat telefonda ya da yüz yüze görüşmelerine rağmen kadınlar erkelerden sürekli mesaj eklerler. Bi kaç saat geçtikten sonra mesaj gelmezse neden hala mesaj atmıyorsun bir sorun mu var gibi mesaj atarlar. Ancak erkekler bu mesajı gördükten sonra asıl kıyamet kopar. Çünkü bütün günün ardından biraz vakit erkeklere iyi gelecektir.
Düşünün sevgilinizin işi çok yoğun ve size bir türlü cevap veremiyor. O zaman ne tarz bir mesaj atarsınız? Durun biz tahmin edelim. Hep böyle olur zaten, işin benden daha önemli, daha öncelikli, tamam bir daha yazmam sende rahatsız olma vs.. mesaj atarsınız. Ancak o iş yoğunlu sırasında sevgilinizin bu mesajı görmesi hiç iyi olmayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica