Kadın.Net

Kadınların Tahammül Edemediği Erkek Davranışları

Kadınların Tahammül Edemediği Erkek Davranışları

Kadınların Tahammül Edemediği Erkek Davranışları
Bir kadını asla kıskandırmak gibi bir hataya düşmeyin. Çünkü kadınlar yanın da başka kadınlardan güzel sözlerle bahsedilmesinden, ona bakılmasından son derece rahatsız olurlar. Ne kadar güzel ve çekici olursa olsun bu sevgilinizin yanıda başkalarından bahsetmenizi gerektirmiyor. Dikkat edin bu rahatsızlık sizin başınıza olmayacak işler açabilir haberiniz olsun.
Küçük düşürülmek hoşunuza gider mi beyler? Tahmin edebiliyorum cevabınız hayır. O zaman çok dikkatli olun ve asla sevgiliniz ya da eşini küçük düşürmek gibi bir hataya düşmeyin. Girdiğiniz ortamlarda söylediklerinize çok dikkat edin. Özellikle giyim, makyaj, kilo ve saçlarla alakalı yorumları kesinlikle yapmayın. Belki o anda size karşılık vermeyecektir ancak sonrası toparlanamayan sorunlar ve sonuçlar çıkarabilir ortaya.
Kadınlarla kavga etmek gerçekten cesaret isteyen bir durumdur. Eğer kavganın uzamasını istemiyorsanız haklı olsanız bile ‘ sen haklısın ‘ diyerek durumu kurtarmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde kadınlar çok konuşkandırlar bilirisiniz bu konuşkanlık kavga sırasında daha fazla olur bunu da bilirsiniz. Kendinizi kurtarmak istiyorsanız yapacağınız tek şey onu haklı gösterip susmak. Bunu yapmadığınız zaman siz o kavga ortamından uzaklaşsanız bile kadın sizin peşinizden gelir.
Bir kadına çok para harcıyorsun lafını asla kullanmayın. Kendileri kazanıp kendileri harcıyor olsa da erkek olarak bu kadar para harcanmasına içiniz yanabilir. Ancak size tavsiyemiz budur ki ne olursa olsun kadının harcamasına laf söylemeyin. Aksi takdirde sizi bekleyen ve uzun süre devam edecek bir konuşma var geride. Bu laflar genelde “Dilediğim gibi harcarım paramı, senden çok kazanıyorum ne de olsa!”, “Senin gibi pintilik yapıp senede bir alışveriş yapıp her gün aynı kıyafetle gezmektense çok para harcayıp alışveriş yapmayı tercih ederim”, “Sanki senin paranı harcıyorum, sana ne oluyor ki!” diyerek devam etmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica