enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerle İlgili Bilgiler

Erkeklerle İlgili Bilgiler
A+
A-

Erkekler Hakkında
Erkekler hakkında çoğu şeyi bildiğimizi sanırız ve kendimizce onlara davranış şekilleri, sorunlara çözüm bulma yolları ararız. Ancak bilmediğimiz bir şey var ki erkekler hakkında her şeyi bilmiyoruz. Aksine çoğu şeyi bilmiyoruz dersek daha doğru bir cümle kullanımı yapmış oluruz. Bu kadar her şeyi biliyoruz havasında olduğumuz halde kafamızı kurcalayan bir çok konuda vardır. Bunları biraz öğrenmek ister misiniz? Bu yazıyı okumanız yerli derecede fikir verecektir size.
En başta umursamaz gibi görünseler de kadınların kendilerinden daha fazla çalışmalarını, başarılı olmalarını ve daha dazla kazançlarının olmasını asla kabullenemiyorlar. Onlar için her zaman erkek daha üstün, daha fazla kazançlı ve daha gururludur. Sevgilisi, eşi kendinden daha fazla para kazanıyorsa burada kendileri küçük düşürülmüş hissedip gururlarını kırılıyor hissine kapılırlar.
Erkeklerin kadınlara bakış açıları çok farklıdır. Eğer bir kadından cinsellik yönünde olumlu ışık aldıysa bunun daha devamının geleceğini bilmeniz gerekiyor. Erkekler sürekli daha fazlasını isteyip daha farklı fantaziler yaşamak istedikleri için onlara cinsellik anlamında bir yakınlaşmaya müsaade etmeniz sizden daha fazlasını isteyeceği anlamına geliyor kesinlikle. Bu yüzden cinsellik konusunda her şeyi kısa zamanda yaşamayın zaman verin birbirinize yoksa bu durum ilişkinizin kısa zamanda biteceği anlamına geliyor olabilir.
Ayrıca erkekler kadınlar gibi bir cinsel yaşam düşünmezler. Yapıları gereği daha etkili ateşli ilişkilerin peşinden koşarlar. Eğer bu ateşli cinsel yaşamı sizde bulamazsa bunu yakın arkadaşınız, kendi yakın kız arkadaşı, erkek arkadaşlarının eşi yada kız arkadaşı vs.. yakın çevresinde bulunan kadınlar üzerine derin ve yüksek fantaziler kuracaktır. Bunları her ne kadar yaşayamasa da o bunu mutlu edip heyecanın doruğuna ulaştıracak kadar iyi bir yöntemdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica