enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Uyuma Şekilleri Kişiliklerini Yansıtır

Erkeklerin Uyuma Şekilleri Kişiliklerini Yansıtır
A+
A-

Erkeklerin Uyuma Şekilleri Kişiliklerini Yansıtır
Kadınlar yapıları gereği meraklı insanlardır. En çok ta merak ettikleri şey erkek arkadaşlarının hayatlarıyla ilgili daha fazla bilgiye sahip olmaktır. Aklına gelen her şeyi çoğu zaman sormuşlardır sevgililerine. Ancak soramadıkları da bir sürü soru vardır. Bunun yanı sıra sordukları soruların çoğuna cevap alamamışta olabilirler. Haliyle merak devam ettiği sürece kafalarda ki sorular da artıyor, ister istemez ortaya çıkan soğukluklar, sorunlarda oluyor. Peki erkek arkadaşınızın uyuma tarzıyla kişiliğini öğrenebileceğinizi biliyor musunuz? Merak ediyorsanız kesinlikle bu yazıyı okumanız gerekiyor.
Erkek arkadaşınızın sırt üstü yattığı ne anlama geliyor bir tahmin edin. Eğer sırt üstü uyuyor ve ellerini iki yanına koyuyorsa bu tarz erkekler fedakar insanlardır. Sevdikleri için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Adeta kendilerini onlara adarlar. Bununla beraber sessiz kişilerdir sırt üstü uyuyan erkekler. Çekingenlikleri de vardır ayrıca. Böyle bir erkek arkadaşınız varsa şanslısınız demektir.
İki kolunu da ileri uzatıp yana dönerek yatan bir erkek arkadaşınız mı var. Yine şanslısınız ki böyle uyuyan erkekler herkes tarafından sevilen ve her şeye açık olan insanlardır. Ancak bu tür erkeklere çok sağlam güven aşısı uygulamanız gerekiyor. Çünkü onlarda güven konusunda sorun yaşamayla karşılaşabilirsiniz. Çünkü şüphecidirler.
Eğer erkek arkadaşınız sırtüstü yatıp kollarını iki yana açarak uyuyorsa her ortama uyum sağlayabilen, her türlü eğlenceden kendine ve size pay çıkabilen kişilerdir. Onlar için sosyal yaşam ve eğlence çok önemlidir. Ancak dikkatli olmanızı tavsiye ederiz ki böyle uyuyan  erkekler kişilikleri gereği çok çabuk karşısındakine inanabilecek kişilerdir.
Yüzüstü, elleri yastıkta yan yatan bir erkek arkadaşınız varsa işiniz biraz zor demektir. Bu tarz uyuyan erkeler genelde sert karakterlere sahip olan kişilerdir. Kibirli ve sinirlidirler ve de eleştiriyi asla kabul etmezler. Kendilerini kusursuz görürler.
Cenin pozisyonunda uyuyorsa erkek arkadaşınız bu onun hassas ve ilgiye ihtiyacı olan bir insan olduğunu gösterir. Dışa bağımlı görünürler çevrelerinde ama aslın da tam tersidir. Onların korunmaya ihtiyacı vardır aslında.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica