enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Sevmediği Kadın Huyları

Erkeklerin Sevmediği Kadın Huyları
A+
A-

Erkeklerin Sevmediği Kadın Huyları
Erkeler genellikler kadınları çok eleştirirler ve onlarda sevmedikleri bir  çok huyun davranışın bulunduğunu söylerler. Kendileri değişmek istemezler ama kadınları bu konuda değiştirmek isterler.
Erkekler aşırı kıskanç olan kadınları sevmezler. Erkeklere göre kıskançlık sadece erkeklerin işidir ve kadınlar bu konuda çok abartırlar. Ancak bunun yanı sıra çok soğuk kadınlardan da hiç hoşlanmazlar.
Erkekler sorguya çekilmekten hoşlanmazlar. Onlar için özgürlük çok önemlidir. Eğer siz bir erkeğe para hesabı yaparsanız ya çok aşırı harcalamalara giderseniz erkeklerin gözünde büyük bir eksi oluşturur.
Erkekler eleştiri ve şikayet yapan kadınları sevmezler. Her insan hatalıdır. Ancak siz gördüğünüz her kusuru sürekli pişmiş yemek gibi sürülmesini sevmiyorlar. Bununla beraber kendini beğenen, etrafındakileri küçümseyen kadınlarda dezavantajdır.
Erkekler yapıları gereği kıskanç insanlardır. Bu yüzden sevgililerinin ya da arkadaşları bile olsa yanındaki kadının başka erkeklerle ilgilenmesini kabullenemezler.
Erkekler kendileri giyime çok önem vermedikleri gibi kadınların da giyim üzerine çok düşmelerini sevmiyorlar. Hele bu giydiklerini yakıştırmayan kadınlar erkekler bunları hiç sevmiyorlar. Bunun yanı sıra rüküş olan, kadınlara da dikkat etmezler.
Her ne kadar kadınların gözünde dağınık olarak görünseler de erkekler dağınık olan kadınları sevmiyorlar. Bununla beraber sinirli kadınlardan hoşlanmıyor erkekler.
Erkekler özgür olmayı sevdikleri için her dakika kendilerini sorgulayan kadınlar sevmiyor erkekler. Kendilerini oldukları gibi sevmelerini istiyorlar. Başkalarıyla kıyaslanmak erkeklerin en uyuz olduğu şeylerdendir. Koku, erkeklerin en fazla takıldıkları konulardan biri. Nefis kokan kadınlara bayılan erkekler, kötü kokan kadınları itici buluyorlar. ,
Erkek gibi davranan kadınlar erkeklerin gözünde iticidir. Ancak çok fazla duygusal ve hemen herşeyde ağlayıp sızlanan kadınlarda erkeklerin gözünde hoş değildir. Erkekler doğal kadınları seviyorlar. Bunun için çok fazla makyajlı kadınlardan uzak duruyorlar. Çok fazla makyaj, giyim ve saçlarla uğraşmakta erkeklerin sevmediği konulardan biridir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica