Kadın.Net

Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Özellikler

Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Özellikler

Erkeklerin Kadınlarda Aradığı Özellikler
Bir türlü kesin bir şekilde öğrenemediğimiz bir durumdur erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır, kadınlarda hangi özellikleri aralar, nasıl kadınları ciddi ve gerçekçi bulurlar. Her zaman kendi gözlemlerinizle erkeklerinin nasıl kadınlardan hoşlandığını düşünüp ona göre davranmışsınızdır. Ancak bilmediğiniz bir gerçek var ki o da yanlış bilgilere sahipseniz sevgilinizi, eşinizi ya da hoşlandığınız erkeği temelli elinizden kaçırabilirsiniz.
Öncelikle ona kendinizi beğendirmeye çalışmayın, peşinden koşmayın. Kaçan kovalanır unutmayın. Erkekler doğal kadınlardan son derece hoşlanırlar. Bu yüzden doğallığınızı he zaman koruyun ve kendinizi karşınızda kine beğendirmek için çeşitli kılığa girmeyin. Bu erkelerin gözünde hoş değil aksine komik bir durumdur.
Kendinden emin bir duruşunuz olsun. Yürürken başınız ve omuzlarınız dik olsun. Erkekler kambur kadınlardan hoşlanmazlar. Çünkü dış görünüşe oldukça önem verirler. Doğal ama bakımlı olun. Mesela kaşlarınız ve bıyıklarınız çıkmışsa bu şekilde asla onun yanına gitmeyin. Bu erkekler için oldukça itici bir durumdur ve hiçbir zaman artı kazandırmaz size. Ve bir de erkeğin kafasında belirli bir vücut hatları vardır eğer bunlara yakınsanız şanslısın değilseniz bir daha çabalamanız gerekecektir.
Erkekler için dış görünüş önemli dedik. Onlar en çok konuşma sırasında kadınların gözlerine ve dudaklarına bakarlar. Gözler ne kadar etkileyici ise o kadar daha dikkatle onları dinlerler. Böyle bir durumu fırsatı yakaladığınız zaman çok kurnaz ve akıllı davranın. Onun gözünde artı kazanmanız an meselesidir.
Tabi dudaklar ve dişlerde erkekler için önemlidir. Konuştuğunuz zaman mimiklerini hareketleriniz erkekler için dikkat çekicidir. Doğal bir tavırla erkeklerle sohbet etmeniz onlar için yeterlidir. Erkekler her ne kadar kendilerinden daha zeki bir kadın olmasını istemelerde sizin zekanıza da çok dikkat ederler. Zekanız aynı zaman da kişiliğinizi yansıttığı için bu onlara kolaylık sağlayacaktır.
Nerde nasıl konuştuğunuz erkeklerin dikkatinden kaçmaz asla. Ortamına ayak uydurabilmek çok önemlidir. Espirili iseniz gülüşleriniz size artı yada eksi kazandırabilir. Unutmayın erkekler için yüksek sesle kahkaha atan kadınlar eksidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica