Kadın.Net

Erkeklerin Kadınlar Hakkındaki Düşünceleri

Erkeklerin Kadınlar Hakkındaki Düşünceleri

Erkeklerin Kadınlar Hakkındaki Düşünceleri
Erkeklerin ilişki anında sürekli ne kadar ciddi olduklarını, gelecek düşündüklerini, asla sizi bırakmayacaklarını duymuşsunuzdur çoğu zaman ancak bu lafların ne kadar doğu ve gerçekçi olduklarını anlayabileceğiniz durum sadece zor zamanlarınızdır. Eğer erkek zor zamanlarda katlanamıyorsa, sizden uzaklaşıyorsa bu erkeğin gerçekten bir ciddiyete hazır olmadığını gösterir. Çünkü gerçekten seven ve zorluğa katlanan insan ancak gelecek düşünüyordur. Ancak böle bir durumda erkek size evlenme teklifi edebilir.
Erkek arkadaşınız size aşık olabilir, ilişkiniz boyunca çok mutlu olup havalarda da uçabilir. Ancak bu size evlenme teklifi edeceği, sizinle gelecek düşüneceği anlamına gelmez. Eğer erkek arkadaşınız sizi kafasında en mükemmel olarak oturtmuş ve sizinle ilgili kötü olan çoğu şeyi görmezden geliyorsa bu sizinle bir gelecek düşünme aşamasında olduğu anlamına gelir. Sizden de aynı şeyi bekler erkek onu olduğu gibi sevmenizi ve kabul etmenizi ona karşı saygı duymanızı, ilgi göstermenizi ister. Bu çok zor bir şey değildir. Sadece doğal ve içten davranmanız yeterlidir.
Aşk mı sevgi mi istersiniz ilişkinizde? Kısa bir değerlendirmeye gidelim mi? Aşk ilişkinin başlarında henüz birbirinizle alakalı çoğu şeyi bilmeden önce yaşanır. Zamanla birbiriniz tanıdıkça artı yönlerde artıp, eksi yönlerde azalabilir. Ancak sevgi ise gerçekten seviyorsa kolay kolay azalmaz. Tam tersi size karşı fedakarlıklar yapar, siz mutlu olun diye her şeyi kabullenir. Aşkta kişi bütün ilgisini kaybedebilir en küçük bir terslikte ancak sevgi emek vermektir kolay kolay vazgeçilmez.
Geçmişten günümüze kadar gelen hep bu şekilde bilinen bir gerçekte erkeğin kurduğu eve ve eşine bakmak zorunda olduğu, isteklerini yerine getirmek le yükümlü olduğudur. Sorun burada çıkıyor işte. Eğer bir erkek sizin isteklerinizi yerine getiremeyeceğini düşünüyorsa ve sizde bu konuda anlayışlı davranmak yerine onu zor durumda bırakıyorsanız işiniz zor demektir. Çünkü erkekler böyle kadınlara değil evlenme teklifi etmek normal bir ilişki bile yaşamaktan kaçarlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica