enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Gözüne Fazla Görülen Aksesuarlar

Erkeklerin Gözüne Fazla Görülen Aksesuarlar
A+
A-

Erkeklerin Gözüne Fazla Görünen Aksesuarlar
Kadınlara genelde normal gelen ama erkeklerin bir türlü anlam veremediği bir çok konu vardır. Bunlara hep denen sorularıyla yaklaşırlar. Kadınlara göre bu durum erkeklerin abartısıdır.
Topuklu ayakkabılar erkeklerin sevmediği bir şeydir. Çünkü erkekler doğallıktan yanadır. Topuklu giyerek boyunuzu ne kadar uzun gösterseniz de bu boştur. Küçük çantalarda erkeklerin anlam veremediği bir aksesuardır. Eşyalarınız sığmıyor elinizde ayrıca taşımanıza ne gerek var düşüncesine sahip oluyorlar.
Sırf moda diye giyilen bol çizmeler, yeni renklendirilmiş inşaat çizmeleri vs.. bunları moda olduğu için ya da kendinize yakıştığını düşündüğünüz için giyiyorsunuz ancak bu çizmeler sizi olduğunuzdan daha komik durumda gösteriyor.
Erkeklerin sevmediği bir diğer detayda yanında, çantasında, evinde ve odasında sürekli ayna taşıyan ve ayna bulunduran kadınların bir de bu ayanları farklı desenli süslü olarak seçmeleri erkekler için itici bir durum
Evin her köşesinde bulunan farklı desen ve boyuttaki vazolar erkekler için hem kalabalık hem de gereksiz bir aksesuardır. Evin her köşesinde vazo bulundurmaya gerek yoktur. Aynı şekilde her yiyecek için ayrı kaseler kullanmanızda hem kalabalık hem de gereksiz masraf yapılan aksesuardır.
Erkeklerin dikkat ettiği bir meselede giyilen iç çamaşırıdır. Her kıyafetin altına renkli çamaşır giyemezsiniz. Hele bu beyaz kıyafetlerse. Ancak ten rengi iç çamaşırları giyebilirsiniz. Erkekler bu konuda size hak vermelerinin yanı sıra bu durumdan hiç hoşnut değillerdir.
İşe yaramayan kirpik kıvırıcı ve banyodaki tartı. Bunlarda erkekler için gereksiz aksesuarlardır. Kullanmadığınız halde ya da işe yaramadıkları halde bunları hala evinizin bir köşesinde bulundurmanız erkekler için saçma bir durumdur.
Erkekler çok aşırı bol kıyafet giyen kadınları da kıyafetlerini de beğenmiyorlar. Bu kıyafetlerle çekici olmuyorsunuz aksine itici bir kadın oluyorsunuz. Aynı şekilde çok zayıf kadınların çok dar giymeleri de erkeklerin hiç hoşuna gitmiyor aksine zayıflıkları ortaya çıkınca erkeklere çok itici gelebiliyorlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica