enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekleri Çıldırtmanın Yolları

Erkekleri Çıldırtmanın Yolları
A+
A-

Erkekleri Çıldırtmanın Yolları
Erkekleri çok basit bir şekilde çıldırtabilirsiniz. Bununla beraber yine basit bir şekilde peşinizden koşturabilirsiniz. Yapmanız gereken ise doğru yerde doğru adımı atmaktık.
Erkekler kendisinden başka erkeği istemez hayatınızda hele bu eski sevgilinizse durum daha da çekilmez olabilir. 1. Madde eski sevgilinizle konuşuyormuş gibi yapın ona atacağınız bir mesajı yeni sevgilinize atın. Yanındayken telefon çalınca imalı bir bakış atmanız yeterli olacaktır. Evinize mi geldi yeni sevgiliniz. O zaman eski sevgilinizle olan bir resminizi evinizin bir köşesinde unutmuş numarası yapmayı sakın unutmayın.
Erkeklerin en sinir olduğu şeydir bekletilmek. Ancak siz bu durumdan asla vazgeçmeyin sürekli bekletin onu. O sizi bekletirse de kızmak için bahaneler arayın ve sonuçlarını görün. Ya da daha mı çok kızdırmak istiyorsunuz o zaman sözlerinizi yerine getirmeyin bu onu daha da kızdıracaktır.
ev işlerini bilmiyormuş gibi davranın. Her şeyi onun üzerine yıkın ve kenara çekilip seyredin. Emin olun çok zevk alacaksınız bu durumdan. Şaka yaptığı zaman komik olmadığını söyleyin ve gerçekten komikse bile asla gülmeyin.
Eski erkek arkadaşınızı sürekli gözünün önünde bulundurun saygıyla anın onu. Anca sevgilinizin eski kız arkadaşıyla sürekli dalga geçin. Çok güzel bayanlardan hayranlıkla bahsederken kızın, küsün, bozulma numarası yapın ancak yakışıklı erkeklerden bahsederken yüzünüz gülsün ve hayranlıkla bahsedin.
Size hediyeler almasını sağlayın. Aldığı hediyelere çok dikkat edin. Kullanılacak ev eşyaları ise iyice saklayın bunları çünkü bir gün annesine hediye etmek için elinize fırsat geçecektir emin olun.
Erkekler eleştirilmekten asla hoşlanmazlar. Sizin yapacağınız şey ise sürekli onunla ilgili şeyleri eleştirmek. Mesela çok yakın bir arkadaşını ya da annesini eleştirin. Ancak anne konusunda biraz dikkatli olun söyledikleriniz ağır kaçmasın. Sevmediği kıyafetleri, ayakkabıları giyin, makyaj sevmiyorsa abartılı makyajlarla yanına gidin.
Arkadaşlarının yanında sözüm ona bilmeden patavatsızlık yapın ve onu zor durumda bırakın. Sonra da suçunuzu kabullenmeyin ve duygu sömürüsü yaparak yine onun gelmesini sağlayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica