enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklere Göre Normal Ama Kadınlara Göre Sorun Olan Durumlar

Erkeklere Göre Normal Ama Kadınlara Göre Sorun Olan Durumlar
A+
A-

Erkeklere Göre Normal Ama Kadınlara Göre Sorun Olan Durumlar
Çoğu zaman erkekler hareketlerinin karşısında ki kişi kırıp incitecek kadar yanlış olduğunu düşünmezler. Onlara göre normal bir davranıştır ancak kadınlar göre büyük sorun oluşturabilecek hatalı davranışlardır.
Kadınların hayatın da çok değersiz görünebilen, çok küçük hatalar bile büyük sorun olarak görünür ve hemen erkek arkadaşlarına ya da kız arkadaşlarına akıl danışılır. Ancak erkekler böyle değillerdir. Onlar sorunları ne kadar büyük olursa olsun asla bunu paylaşamazlar. Kendi içlerinde düşünerek susarak çözüm bulmaya çalışırlar. Kimseyi almazlar bu düşüncelerinin içine yardım kabul etmezler kesinlikler. Tabiri caizse kapalı kutu olurlar. Bu durumda kadınlar sevgililerinin kendilerini yakın görmediğini, bu yüzden kendisiyle sorunlarını paylaşmadıklarını düşünürler. Kendilerine karşı ilgisizliğin arttığını, küçük sorunlarını bile paylaşmadığını düşünürler.
Erkekler daha önceden yapılmış olan planları çok kolay bir biçimde unutabilirler. Bu konularda kadınlar kadar düşünceli değillerdir. Zaten en çok sorun çıkaran kadınlara kaba gelen davranışlardan biri de budur. Unutmanın yanı sıra bir de arkadaş çevresiyle başka planlar yapmaya kalkışmak tamamen ipleri koparan bir durumdur.
Kadınlara kaba gelen bir diğer davranışta erkeklerin telefon görüşmelerinde ki hitap ve konuşma şekilleridir. Kadınlar daha fazla konuşabilmek için duygusal yönden bakarlar. Ancak erkeler sadece işlerini görecek kadar telefonla konuşmak gibi bir alışkanlık edindikleri için konuşulacak mevzu bitince yeni konuşmalara açık değildir ve telefonu kapatmak taraftarıdır. Kadınla bu durumda kendilerini artık istenilmez hissederler, sevilmediklerini düşünüp, değersiz hisseder.
Her kadın ve erkeğin arasında yaşanmıştır yanlış yola girmek ve ardından gelen tartışmalar. Erkekler bunu asla kabullenemezler. Onlara göre kesinlikle kadın yanlış yol tarifi almıştır yoksa erkek asla yolu karıştırmaz, doğru yoldan gider. Birisine adresi soralım teklifini ise o sinirli anda kabul etmezler. Ben bilmiyor muyum yanıtıyla karşılaşabilirsiniz. Eğer gerçekten doğal ve sakin yaklaşmayı denerseniz sevgilinize o anda sorun uzamadan ve suratlar asılmadan gideceğiniz yere tekrar tatlı ve mutlu bir şekilde gidebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica