enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler ve tatil!

Erkekler ve tatil!
A+
A-

Erkekler ve tatil!
Yaz geldi tatile çıkmak mı istiyorsunuz? Çıkmışken bir de yaz aşkı bulmak mı istiyorsunuz? O zaman bu yazımızı dikkatli okuyun. Çünkü yaz erkeklerinin avı olmayın. Sizinle beraber erkeklerde yaz aşkı bulma peşinde çok kurnaz olarak sizi tuzağa düşürebilirler. Tuzağa düşmemek için bu yazıyı kesinlikle okuyun.
Yaz aylarında özellikle gece sahillerde gitar çalıp şarkı söyleyen kişileri duymuşsunuzdur. Kimi zaman bunlara hayranlıkla da bakmışsınızdır. Ancak dikkatli olun ki bu erkekler aslında sizi tuzağa düşürmek için planlı olarak çalışan erkeklerdir. Genelde romantik şarkılar söyleyip sizin dikkatinizi oldukça fazla çekmeye çalışırlar. Kimi zaman da bu konuda başarılı olurlar.
Tatilde dikkat etmeniz gereken bir konuda grup halinde gezen erkek gruplarıdır. Bunlar genelde üçlü gezen erkek gruplarıdır. Asla ayrı takılmazlar. Gündüz görünmezler genelde geceleri ortamlarında bulunurlar. Gruplu gezen kızlara takılırlar. Birisi bir kız arkadaş bulduğu zaman diğerleri de bulmak zorundadırlar. Genelde bulunan kızın arkadaş grubuna askıntı olunurlar.
Tehlikeli erkek tiplerinden biriside gün boyu şezlonglarda uzanan ve orayı kendilerine resmen mekan edinen erkek tipidir. Bunlar sabahın en erken saatlerinde sahilin belli mekanlarında yer alan elinde gazete olan erkeklerdir. Kimseyle ilgilenmeyen bir havada takınırlar. Gelip yer soran kızlara güzelse boş güzel değilse dolu diyerek geçiştirirler. Yer verdikleri zaman da dünyayı kurtaran adam havasında havalanıp hemen konuşma ve tavlama havasına girerler.
Giyime çok dikkat eden erkekler kız tavlama konusunda kendilerini öncelikli görürler. Giydikleri kıyafet onları karizma gösteriyorsa ya da o böyle hissediyorsa havalarından kesinlikle geçilmez. Eğer kendini giydiği kıyafette yakışıklı hissediyorsa o kıyafetlerden asla vazgeçmezler. Özelliklede yazın beyaz pantolon yada eşofman takılmayı çok severler. Dikkatli olun kızlar böyle kişiler çok usta kız tavlama adamıdır. Anlayışlı görünüp çok kaba bir insan olarak ortaya çıkabilirler.
Bir diğer kurnaz erkek tipi ise su içinde dalışlar yapan dikkat çekmeye çalışan erkektir. Su dalışları yapar ve çekici gördükleri kadınların yanında ortaya çıkarlar. Bu da etkili olmazsa su dışında bayan gruplarının yanında top oynamayı tercih ederler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica