enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Ve İlişki Hayatları

Erkekler Ve İlişki Hayatları
A+
A-

Erkekler Ve İlişki Hayatları
Kadınlar konuşmayı çok sevdikleri gibi karşı taraftan dinlenmeyi de çok severler. Ancak bazı erkekler vardır ki kadınlar gibi çok konuşlar ama dinlemeye geldiği zaman asla dinlemezler. İlgileri ve dikkatleri hep başka şeyler üzerindedir. Böyle bir insanla yaşam sürmek çok zordur. Düşünün  duvara konuşuyorsunuz yanıtsız kalıyorsunuz ya dinlemeyi bilmeyen erkeğe konuşup yanıtsız kalıyorsunuz.
Her zaman ilişki istediğiniz gibi mutlu gitmeye biliyor. Karşılıklı sorunlar yaşadığınız zamanlar olabiliyor. Bu durumlar da yapmanız gereken karşı tarafı mutsuz ve boşlukta olduğunu hissettirmeyin. Böyle hissettiği zamanlar da ise ona bunu hatırlatmayın ve unutturmaya çalışın. Böyle bir mutluluk hissettiği zaman size daha bağlı olacaktır ve sizden kopamayacaktır.
Erkeler ilişkilerinde kimi zaman çok hızlı yaşamayı tercih ederler. Siz bu durumdan şüphe duyabilirsiniz. Aslında şüphe duymanızda gerekiyor. Çünkü böyle hızlı yaşanan ilişkiler de erkek ya hızlı ve yanlış adımlar atıyor ya da gerçekten yaşanan aşkın doğruluğunda gerçekliğinden emin olduğu için aşkı yaşam için böyle davranıyordur.
Eğer erkek arkadaşınız için gerçekten güzel şeyler yaptıysanız ve onu mutlu ettiyseniz o sizin için ayrı bir değer duyduğu için size farklı yaklaşıyordur. Size seni seviyorum demesi size bir ödüllendirme gibi gelebilir ancak ses tonuna çok dikkat edin belki sizi kandırmak için de bunu kullanabilir. Sakın aldanmayın erkekler kurnaz insanlardır sizi tuzağa düşürebilirler.
İlk günleriniz çok heyecanlı ve eğlenceli, sizin kafanızdan geçenler ise onunla bir şeylere başlamak! Ciddi bir ilişkiye başlamadan evvel bilmeniz gereken bazı şeyler olabilir ve birbirinizi iyi tanımak gerekir. İlişkinizin devam ettiği günlerden birinde bir anda size “seni seviyorum” dedi. Kalbiniz çıkacak gibi oldu değil mi? Çok dikkatli olun erkeklere karşı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica